ایمن الحسنی: بازار ایران بازار بزرگی برای کشور عمان است

ارسال شده در تاریخ یکشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

به گزارش میزان، ایمن الحسنی نائب رئیس اتاق بازرگانی عمان در ارتباط با نمایشگاه محصولات ایران در عمان، اظهار کرد: بازار ایران بازار بزرگی برای کشور عمان است و مواد اولیه در ایران بسیار مرغوب بوده و به علت روابط تاریخی که بین ایران و عمان وجود دارد، چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در روابط دو کشور نقش مهمی را ایفا کند.

🔸🔸نائب رئیس اتاق بازرگانی عمان ادامه داد: تجار عمان علاقه شدیدی برای همکاری با تجار ایرانی دارند و در مواد اولیه و صنعت گردشگری ایران می‌تواند یکی از مهره‌های مهم در منطقه باشد، ایران دارای بازار بسیار بزرگی است.

🔸🔸وی در ارتباط با تسهیلات به تجار ایرانی در کشور عمان اظهار کرد: در عمان برای تجار ایرانی و خارجی در راستای سرمایه گذاری بهتر فرصت‌هایی ارائه می‌شود.

🔸🔸او در ارتباط با تسهیلاتی که عمان به بازرگانان خارجی می‌دهد به معافیت‌های مالی اشاره کرد و افزود: تجار می‌توانند مواد خام را با تعرفه‌های بسیار پایین به عمان وارد کرده و تبدیل به محصولاتی برای صادرات کنند که برای صادرات آنها منابعی تخصیص داده می‌شود از طرفی برای تجاری که می‌خواهند واحد صنعتی در عمان تاسیس کنند تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده و یک فعال تجاری می‌تواند به صورت صد در صد از معافیت‌های مالیاتی طی چند سال در عمان استفاده کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.