بازار عمان تشنه کالاهای ایران است

ارسال شده در تاریخ پنج شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

بازار عمان تشنه کالاهای ایران است

بندرعباس- ایرنا- استاندارهرمزگان با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی های این استان در خصب کشور عمان گفت : بازار این کشور(خارج از کشور) تشنه کالاهای ما است.

به گزارش ایرنا جاسم جادری چهارشنبه شب در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه هرمزگان اظهار کرد: ما می توانیم بخشی از نیاز محصولات کشاورزی کشور عمان را در همسایگی خود تامین کنیم.
رئیس شورای برنامه ریزی هرمزگان از سیمان، فولاد و مواد معدنی فرآوری شده و صنایع دستی بعنوان بخشی دیگر از توانمندی های این استان برای صادرات به خارج از کشور نام برد.
وی ، در ادامه با انتقاد از روش سنتی بودجه نویسی از مدیران شرکت کننده دراین نشست و همچنین کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواست برای برنامه ششم ایده،اندیشه و راهکارهای جدیدی را ارائه کنند.
جادری از هرمزگان بعنوان یکی ازپنج استان درآمد زای کشور نام برد و افزود: با وجود این همه توانمندی متاسفانه از لحاظ اختصاص بودجه در ردیف دوازدهم قرار داریم که این وضعیت مارا نامتعادل کرده است.
استاندارهرمزگان درادامه با تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه تر آیین های دهه فجر گفت: باید پیام انقلاب را به انقلاب ندیده ها و عده ای که دفاع مقدس را به یاد ندارند برسانیم.
وی اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی کارهای زیادی دراین مدت صورت گرفته که بخشی از آنها در بخش های علمی برای دشمنان ما غیر قابل تصوراست.
جادری یادآورشد: هم اکنون 130 هزاردانشجو با اندیشه های متفاوت و مترقی در بندرعباس تحصیل می کنند که هرکدام از آنان کار و خانه می خواهند.
استاندار هرمزگان هفته گذشته به همراه جمعی از مدیران استان به استان مسندم در کشور عمان سفر کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.