برقراری رسمی خط مسافری دریایی عمان و ایران تا مهرماه

ارسال شده در تاریخ یکشنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

برقراری رسمی خط مسافری دریایی عمان و ایران تا مهرماه

مدیرکل بنادر استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فعالیت آزمایشی و غیررسمی خط مسافری دریایی عمان-چابهار ایران تا دو ماه آینده آغاز می‌شود گفت: امیدواریم این خط مسافری تا مهرماه امسال به صورت رسمی برقرار شود.

سیاوش رضوانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت پروژه خطوط مسافربری بین ایران و عمان گفت: درسال گذشته ما با عمانی‌ها مذاکراتی داشتیم و طبق این مذاکرات دو مرتبه کشتی‌های مسافری عمان به صورت آزمایشی در چابهار پهلو گرفتند.

وی افزود: در حال حاضر برقراری این خط مسافری نیازمند امکانات و تجهیزاتی است و نامه‌ای هم برای فراهم کردن این تجهیزات به سازمان بنادر و دریانوردی ارسال شد. فعالیت آزمایشی و غیررسمی خط مسافری عمان-چابهار ایران تا دو ماه آینده آغاز می‌شود و امیدواریم تا مهرماه امسال به صورت رسمی برقرار شود.

مدیرکل بنادر استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یکی از بهترین اقدامات در بندر چابهار برقراری خطوط کشتیرانی بین ایران و عمان است گفت: رونق کسب کار، بالا بردن سطع اعتبار بندر چابهار و ایجاد ارتباط با کشورهای حاشیه دریای عمان و همچنین رونق گردشگری از نتایج مثبت این اقدام است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.