برنامه مرکز دائمی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در عمان

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

برنامه مرکز دائمی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در عمان

💠بر اساس توافقات تجاری صورت گرفته میان دو کشور بعد از اجرایی شدن برجام، مرکز دائمی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در عمان ایجاد می‌شود💠

گزارش خبرگزاری مهر، سیدعلی اعتدالی گفت: به صورت ویژه به دنبال افزایش ضریب نفوذ کالا و خدمات جمهوری اسلامی ایران در عمان هستیم تا بتوانیم با افتتاح رسمی مرکز تجاری عمان به عنوان مرکز دایمی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران در این کشور، بازاریابی، توسعه نرم افزاری و سخت افزاری بازار، تحقیقات بازار، و بستر سازی برای توسعه فرهنگ کالا و خدمات ایرانی نقشی پررنگ تر نسبت به گذشته داشته باشد.
مجری برگزاری ششمین نمایشگاه اختصاصی ایران در عمان افزود: با توجه به اتفاقات موثر در روابط تجاری ایران و جامعه بین المللی و نقش ویژه کشور عمان در توسعه تجارت با کشورمان، این نمایشگاه به عنوان نخستین نمایشگاه پسابرجام کشورمان می‌تواند در توسعه تعاملات منطقه‌ای با حضور صاحبان صنایع و مدیران ارشد بخش خصوصی کشور نقشی کلیدی داشته باشد.
وی از آغاز به کار ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مسقط خبرداد و گفت: این نمایشگاه امروز با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان، وزارت صنعت معدن و تجارت ایران و وزارت تجارت عمان و مرکز نمایشگاههای بین‌المللی مسقط از امروز به مدت ۵ روز آغاز به کار کرده است.
اعتدالی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای برگزاری این رویداد اختصاصی، ایجاد مرکز دایمی نمایشگاه های تجاری و تخصصی ایران در مسقط است. این در شرایطی است که هیات‌های تجاری دولتی و خصوصی عالیرتبه‌ای هم از ایران در این نمایشگاه حضور دارند.
وی تصریح کرد: این دوره از برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه به تولیدکنندگان و صادرکنندگان جمهوری اسلامی ایران به صورت تخصصی پرداخته است و بیش از ۵۰ شرکت تخصصی و مادرتخصصی و هلدینگ‌های خدماتی و تجاری حضور یافته‌اند که در کنار آن، برنامه‌ریزی‌های جدی برای نشست‌های تخصصی بخش خصوصی ایران نیز با حضور هیات‌های عالی رتبه کشورمان درنظر گرفته شده است.
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور بیش از ۵۰ شرکت تخصصی در فضایی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع در محل نمایشگاه های بین المللی عمان در مسقط از ۶ بهمن ماه جاری به صورت رسمی آغاز بکار و تا ۱۰ بهمن ماه روزانه به مدت ۸ ساعت پذیرای تجار و بازرگانان عمان خواهد بود

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.