بیدار باش برای مقامات گردشگری عمان

ارسال شده در تاریخ سه شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

بیدار باش برای مقامات گردشگری عمان

 درجریان فعالیت دررسانه‌های اجتماعی گروه‌های فعال در حوزه گردشگری در کشور عمان درصفحات مختلف با هشتگ «بیدارشو وزارت گردشگری» خواستار تامین تسهیلات گردشگری در مراکز توریستی این کشور شدند، کشور عمان درسال 2014 حدود 2.2 میلیون نفر گردشگر خارجی داشته است.

وزارت گردشگری این کشور اعلام کرده است که تا سال 2020 می‌خواهد این رقم را به 12 میلیون نفر در سال برساند، گردشگری تنها 3 درصد از کل درآمد ناخالص داخلی عمان را تامین می‌کند. بیش از 42 درصد از کل گردشگران خارجی عمان از منطقه خلیج فارس هستند اما تعداد فزاینده ای گردشگر از انگلستان ، آلمان، ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی دارد که طبق گزارش‌های رسمی درسال‌های اخیرروند رو به رشدی داشته است.

«احمد الخروسی» درتوییتر نوشته است:«عمان نیاز مبرمی به فضای باز و ذهن‌های مبتکر و نواندیش دارد که درخدمت ارتقا و به روز کردن صنعت گردشگری کشور باشد.» درتوییت دیگری فردی به نام «امیر الزجیلانی» نوشته است که بخش گردشگری تنها درصورتی که مقامات قدیمی‌تر اخراج شوند و عمانی‌های جوان به موقعیت‌های بالا منصوب شوند می‌تواند رشد کند. او با اشاره به منابع مالی بزرگ دولت گفت که سرعت رشد این صنعت با گام‌های حلزونی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.