خیز کشورهای خارجی برای حضور در بازار ایران

ارسال شده در تاریخ یکشنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

نجفی منش با اشاره به اینکه همکاری با خودرو سازان خارجی از نیاز های امروز کشور است گفت: همکاری با خودرو سازان بین المللی موجب بهبود صنعت خودروسازی کشور می شود.
محمدرضا نجفی منش عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان با اشاره به قراردادهای منعقد شده بین خودرو سازان ایرانی با خودرو سازان خارجی گفت:همکاری با خودرو سازان بین الملی از نیاز های امروز ما است و این در حالی است که در گذشته نیز برخی همکاری ها با خودرو سازان خارجی وجود داشت.
وی ادامه داد:با رنو و پژو از قبل همکاری هایی بود و در حال حاضر نیز زمینه همکاری با فولکس و فیات نیز فراهم شده است و در کنار آن امکان همکاری با خودرو سازان ژاپنی و کره ای نیز فراهم شده است.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد:یکی از شروط ما این است که 40 درصد ساخت داخل داشته باشیم و این یک زمان دو ساله نیاز دارد  تا به سر انجام برسد.
وی به این نکته نیز اشاره کرد که اگر بخواهیم تنها به مونتاژاکتفا کنیم زمان کمتری لازم داریم اما ما به دنبال یک برنامه بلند مدت برای بهبود ساخت داخل هستیم.
نجفی منش تصریح کرد:پیش بینی می شود یک زمان دو ساله نیاز باشد تا قرار دادهای خودرو سازی به نتیجه مورد نظر دست یابند و با توجه به شرط صادرات که گذاشته شده است می تواند در بهبود شرایط بسیار کمک کند و در کل پیش بینی می شود که قرارداد با خودرو سازان خارجی به نفع کشور و خودرو سازان داخلی باشد.

منبع: تابناک

 

Aria Mas٬ Aria Mas Company٬ Aria Mas Trading٬ AriaMas٬ AriaMas Company٬ AriaMas Trading Company٬ Commercial٬ Construction٬ Export٬ Export and Import٬ Iran Oman Transit٬ Import٬ Iran٬ Iran Oman٬ Oman٬ Oman Brand Complex٬ Trade٬ Trading٬ Transit٬ آریا مس٬ آریامس٬ اتاق ایران عمان٬ اتاق بازرگانی٬ اتاق بازرگانی ایران٬ اتاق بازرگانی شیراز٬ اتاق بازرگانی عمان٬ اخبار٬ اخبار اقتصادی٬ اخبار ایران عمان٬ اخبار بازرگانی٬ اخبار تجارت٬ اخبار عمان٬ انرژی خورشیدی٬ ایران٬ ایران عمان٬ بازرگانی٬ بازرگانی آریا مس٬ ترانزیت٬ ترانزیت ایران عمان٬ ترانزیت تخصصی کالا٬ ترخیص کالا٬ حمل و نقل٬ شرکت آریا مس٬ شرکت آریامس٬ شرکت بازرگانی آریامس٬ صادرات٬ صادرات و واردات٬ صنعت ساختمان٬ عمان٬ عمان برند کامپلکس٬ واردات,تجارت با عمان, کشور عمان, اقتصاد عمان, صادرات, صادرات به عمان, حمل, حمل و نقل بین المللی, بین المللی, عمانی, صنعت عمان, تولید عمان, وضعیت عمان, ثبت شرکت, ثبت در عمان تجارت,

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.