رؤسای کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران تعیین شدند

ارسال شده در تاریخ یکشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

رؤسای کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران تعیین شدند

بعد از ظهر امروز پس از برگزاری چهارمین جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران انتخابات رؤسای 19 کمیسیون اتاق ایران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پس از انتخابات هشتمین دوره هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با نظر اکثریت هیأت نمایندگان اتاق ایران در جلسه دور قبل که مردادماه در مشهد برگزار شد، تعداد کمیسیون‌های اتاق ایران مشخص شد، اما تصمیم‌گیری در مورد رؤسای کمیسیون‌های اتاق به جلسه بعدی یعنی امروز موکول شد.

از لحظاتی قبل رأی گیری برای انتخاب رئیس هر کمیسیون در اتاق ایران آغاز شد که تا این لحظه سید رضی میری در رقابت با اسد‌الله عسگر اولادی به عنوان رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران رأی آورد و سید محمد جعفری به عنوان رئیس کمیسیون مدیریت واردات انتخاب شد.

همچنین کوروش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان، به عنوان رئیس کمیسیون پول و سرمایه اتاق ایران و خسرو فروغان گرانسایه به عنوان رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی انتخاب شد.

جواد سمساری لر رئیس انجمن حمل و نقل ایران نیز به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل اتاق ایران اکثریت آرای اعضای کمیسیون را از آن خود کردو محمدرضا طلایی به عنوان رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات و اقتصاد رسانه انتخاب شد.

یلدا راهدار به عنوان رئیس کمیسیون سلامت اداری و حسین جمیلی به عنوان رئیس کمیسیون جوانان و کسب و کار دانش بنیان موفق به کسب ارای بیشتر شدند.

فریال مستوفی هم رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری خارجی اتاق ایران شد.

ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران، احمد صادقیان رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی، احمد اصغری قاجاری رئیس کمیسیون گردشگری اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر انتخاب شدند، سید محمد حسین شریعتمدار رئیس کمیسیون آب محیط زیست و اقتصاد سبز شد، بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی و فاطمه دانشور هم رئیس کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها را برعهد گرفت.

در عین حال دو کمیسیون انرژی و مالیات کار و تامین اجتماعی به دلیل به حد نصاب رسیدن اعضا نتوانستند رئیس خود را انتخاب کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.