سرمایه گذاری عمانی‌ها در معدن ایران

ارسال شده در تاریخ دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

سرمایه گذاری عمانی‌ها در معدن ایران

پایگاه خبری مسقط دیلی از خرید۷۰ درصدی سهم یک معدن آنتیموان ایرانی توسط شرکت عمانی تازه تاسیس “اوبار ماینینگ اینترنشنال” خبر داد.

به گزارش ایسنا، معدن سیرزار که در حدود ۱۲۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است، تحت مالکیت شرکت پارت گوال گیتی قرار دارد که در معدنکاری و فروش مواد معدنی فلزی و غیرفلزی فعالیت دارد.

پارت گوال از سال ۲۰۱۱ این معدن روباز را اداره کرده و اخیرا به منظور افزایش ظرفیت تولید، فعالیتهای معدنکاری زیرزمینی را آغاز کرده است.

طبق بیانیه شرکت اوبار ماینینگ، توافق میان پارت گوال و شرکت اوبار اخیرا در مشهد امضا شده است.

احمد الرواحی، رییس هیات مدیره اوبار و رضا نخعی، مدیرعامل پارت گوال این توافق را در حضور سعود بن احمد البروانی، سفیر عمان در ایران و دکتر علی اکبر سیبوه، سفیر ایران در عمان امضا کردند.

الرواحی خرید سهم در معدن سیرزار را در راستای اهداف این شرکت برای افزایش دارایی‌های خود از طریق خریدهای جدید عنوان کرد. وی گفت: ما متعهد هستیم که دارایی‌ها و فضایی که در آن فعالیت می کنیم را گسترش دهیم و یکی از استراتژیهای ما حمایت از سیاست دولت برای ایجاد یک قطب فرآوری مواد معدنی در این سلطان نشین است.

مدیرعامل پارت گوال هم با استقبال از جوینت ونچر این شرکت با اوبار، اظهار کرد اوبار مسئول اکتشاف اولیه، مطالعات تحقیقاتی و نقشه برداری اقتصادی و ساختاری برای تهیه یک نقشه معدن و مطالعات امکان سنجی برای معدنکاری و روند بهره برداری خواهد بود.

به گزارش ایسنا، فلز آنتیموان در صنایع مختلف از جمله الکترونیکی، پتروشیمی، نساجی، باطری‌سازی، شیمیایی، داروسازی، رنگ و نیز ساخت آلیاژهای محکم در برابر خوردگی و فرسودگی استفاده می‌شود و در سال‌های اخیر به سبب رشد مصرف این فلز، قیمت افزایشی داشته است.

ذخایر آنتیموان کشور در استان سیستان و بلوچستان متمرکز است که تاکنون ۲۵ هزار تن ذخیره قطعی با عیار ۱۶ درصد در این استان شناسایی شده است.

 

Aria Mas٬ Aria Mas Company٬ Aria Mas Trading٬ AriaMas٬ AriaMas Company٬ AriaMas Trading Company٬ Commercial٬ Construction٬ Export٬ Export and Import٬ Iran Oman Transit٬ Import٬ Iran٬ Iran Oman٬ Oman٬ Oman Brand Complex٬ Trade٬ Trading٬ Transit٬ آریا مس٬ آریامس٬ اتاق ایران عمان٬ اتاق بازرگانی٬ اتاق بازرگانی ایران٬ اتاق بازرگانی شیراز٬ اتاق بازرگانی عمان٬ اخبار٬ اخبار اقتصادی٬ اخبار ایران عمان٬ اخبار بازرگانی٬ اخبار تجارت٬ اخبار عمان٬ انرژی خورشیدی٬ ایران٬ ایران عمان٬ بازرگانی٬ بازرگانی آریا مس٬ ترانزیت٬ ترانزیت ایران عمان٬ ترانزیت تخصصی کالا٬ ترخیص کالا٬ حمل و نقل٬ شرکت آریا مس٬ شرکت آریامس٬ شرکت بازرگانی آریامس٬ صادرات٬ صادرات و واردات٬ صنعت ساختمان٬ عمان٬ عمان برند کامپلکس٬ واردات,تجارت با عمان, کشور عمان, اقتصاد عمان, صادرات, صادرات به عمان, حمل, حمل و نقل ،تقویم تقویم نمایشگاه عمان, نمایشگاه عمان, المللی, بین المللی, عمانی, صنعت عمان, تولید عمان, وضعیت عمان, ثبت شرکت, ثبت در عمان تجارت, صادرات عمان, حمل عمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.