سکوی صادرات هرمزگان کشور عمان است

ارسال شده در تاریخ سه شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

سکوی صادرات هرمزگان کشور عمان است

فهیمه ملک‌محمدی – گروه تجارت: ویژگی‌ها و توانمندی‌های صادراتی استان هرمزگان از یک طرف و موقعیت عمان از طرف دیگر شرایطی را ایجاد کرده است تا این کشور به پل و مقصد جدی برای انتقــال محصـــول و فناوری استان به عمان و کشورهای همسایه تبدیل شود.

جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی موجب رشد و توسعه اقتصادی و در پی آن افزایش کارآفرینی و صادرات است. به گفته کارشناسان، مولفه‌ای که باید هم‌اکنون مورد تاکید قرار گیرد این است که محیط و فضای کسب‌وکار را نسبت به گذشته متفاوت و راه حرکت فعالان اقتصادی را بیش از گذشته هموار کنیم. پیش‌بینی می‌شود هرمزگان با اجرای برنامه‌های هدف‌گذاری شده در سال جاری نسبت به سال گذشته در بخش محصولات کشاورزی، صنعتی، فولادی و مواد معدنی افزایش چشمگیری داشته باشد.
رشد ۷درصدی صادرات هرمزگان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان در پاسخ به این سوال که دلیل نگرانی صادرکنندگان برای از دست دادن بازارهای هدف چیست؟ می‌گوید: این نگرانی در حال حاضر به شکل کلی وجود ندارد، سال‌های گذشته قبل از توافق هسته‌ای و برجام، چون مباحث بانکی و بیمه‌ای تعدیل شده بود به طبع بازارهای هدف را به دلیل اینکه مبادلات انجام نمی‌شد ازدست می‌دادیم.
خلیل قاسمی در گفت‌وگو با صمت می‌افزاید: استان هرمزگان چون با کشورهای همسایه مرزی بیشتر مبادلات انجام می‌دهد به همین دلیل نگرانی صادرکنندگان در استان ما کمتر است. خوشبختانه در حال حاضر با توجه به شرایطی که به وجود آمده بازارهای جدیدی مثل کشور عمان را برای صادرات به‌دست آورده‌ایم.

 

 

 

Aria Mas٬ Aria Mas Company٬ Aria Mas Trading٬ AriaMas٬ AriaMas Company٬ AriaMas Trading Company٬ Commercial٬ Construction٬ Export٬ Export and Import٬ Iran Oman Transit٬ Import٬ Iran٬ Iran Oman٬ Oman٬ Oman Brand Complex٬ Trade٬ Trading٬ Transit٬ آریا مس٬ آریامس٬ اتاق ایران عمان٬ اتاق بازرگانی٬ اتاق بازرگانی ایران٬ اتاق بازرگانی شیراز٬ اتاق بازرگانی عمان٬ اخبار٬ اخبار اقتصادی٬ اخبار ایران عمان٬ اخبار بازرگانی٬ اخبار تجارت٬ اخبار عمان٬ انرژی خورشیدی٬ ایران٬ ایران عمان٬ بازرگانی٬ بازرگانی آریا مس٬ ترانزیت٬ ترانزیت ایران عمان٬ ترانزیت تخصصی کالا٬ ترخیص کالا٬ حمل و نقل٬ شرکت آریا مس٬ شرکت آریامس٬ شرکت بازرگانی آریامس٬ صادرات٬ صادرات و واردات٬ صنعت ساختمان٬ عمان٬ عمان برند کامپلکس٬ واردات,تجارت با عمان, کشور عمان, اقتصاد عمان, صادرات, صادرات به عمان, حمل, حمل و نقل بین المللی, بین المللی, عمانی, صنعت عمان, تولید عمان, وضعیت عمان, ثبت شرکت, ثبت در عمان تجارت, صادرات عمان, حمل عمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.