مدیر کل فرودگاه‌های خراسان رضوی : پرواز مسقط-مشهد، آثار “اقتصادی” خوبی دارد

ارسال شده در تاریخ پنج شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

مدیر کل فرودگاه‌های خراسان رضوی  : پرواز مسقط-مشهد، آثار “اقتصادی” خوبی دارد

به گزارش اداره ي روابط عمومي فرودگاه هاي استان خراسان رضوي؛ مدیر کل فرودگاه های استان با بیان اینکه این پرواز هر روز به صورت رفت و برگشت انجام می شود گفت: پرواز ورودی از مبدا مسقط در ساعت 4:30 صبح در مشهد به زمین می نشیند و ساعت 5:30 نیز مشهد را به مقصد عمان ترک می کند. محمد باقر قاسم زاده افزود: این پرواز توسط هواپیمای بوئینگ 737 با ظرفیت 150 مسافر انجام می شود. وی با بیان اینکه پرواز عمان – مشهد برای نخستین بار برقرار شده است اظهار کرد: برقراری این پرواز موجب تسهیل تردد زائران به مشهد شده و فرصتی ارزشمند برای توسعه ي فعالیت های اقتصادی دو جانبه در کنار سفرهای زیارتی است. وی گفت: با انجام این پرواز، پروازهای خارجی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به 19 مقصد افزایش می یابد. قاسم زاده افزود: هفته آینده نیز پرواز دیگری از این فرودگاه به مقصد تاجیکستان انجام می شود که با تحقق آن تعداد مقصد های پروازهای خارجی فرودگاه مشهد به 20 مقصد می رسد. وی با اشاره به توسعه کمی و کیفی زیرساخت های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد طی سال های اخیر اظهار کرد: این ظرفیت امکان برقراری پروازهای جدید و انعقاد قرارداد با شرکت های هواپیمایی مختلف را فراهم کرده است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان نيز در فرودگاه مشهد گفت: روابط سیاسی دو کشور ایران و عمان همواره بر محور توسعه و پیشرفت بوده است

علی اکبر سیبویه افزود: این پرواز نیز گام بلندی در توسعه روابط دو کشور در زمینه های اقتصادی و فرهنگی است. وی با اشاره به خیل عظیم مشتاقان زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در کشور عمان اظهار کرد: از جمله مزیت های برقراری این پرواز امکان حضور و رفت و آمد زائران حضرت امام رضا (ع) در مشهد می باشد.

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از جمله پرترددترین فرودگاه های کشور است که بعد از فرودگاه مهرآباد تهران در جایگاه دوم قرار دارد. به طور متوسط روزانه 160 تا 180 پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه مشهد انجام می شود که این تعداد در ایام اوج مسافر به 220 تا 240 پرواز می رسد.

Aria Mas٬ Aria Mas Company٬ Aria Mas Trading٬ AriaMas٬ AriaMas Company٬ AriaMas Trading Company٬ Commercial٬ Construction٬ Export٬ Export and Import٬ Iran Oman Transit٬ Import٬ Iran٬ Iran Oman٬ Oman٬ Oman Brand Complex٬ Trade٬ Trading٬ Transit٬ آریا مس٬ آریامس٬ اتاق ایران عمان٬ اتاق بازرگانی٬ اتاق بازرگانی ایران٬ اتاق بازرگانی شیراز٬ اتاق بازرگانی عمان٬ اخبار٬ اخبار اقتصادی٬ اخبار ایران عمان٬ اخبار بازرگانی٬ اخبار تجارت٬ اخبار عمان٬ انرژی خورشیدی٬ ایران٬ ایران عمان٬ بازرگانی٬ بازرگانی آریا مس٬ ترانزیت٬ ترانزیت ایران عمان٬ ترانزیت تخصصی کالا٬ ترخیص کالا٬ حمل و نقل٬ شرکت آریا مس٬ شرکت آریامس٬ شرکت بازرگانی آریامس٬ صادرات٬ صادرات و واردات٬ صنعت ساختمان٬ عمان٬ عمان برند کامپلکس٬ واردات,تجارت با عمان, کشور عمان, اقتصاد عمان, صادرات, صادرات به عمان, حمل, حمل و نقل بین المللی, بین المللی, عمانی, صنعت عمان, تولید عمان, وضعیت عمان, ثبت شرکت, ثبت در عمان تجارت, صادرات عمان, حمل عمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.