نمایشگاه توانمندی های هرمزگان چهارم بهمن درخصب عمان افتتاح خواهد شد

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

نمایشگاه توانمندی های هرمزگان چهارم بهمن درخصب عمان افتتاح خواهد شد

 سرپرست معاونت امور اقتصادی و بین الملل استانداری هرمزگان از افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های استان هرمزگان در روز چهارم بهمن ماه در شهر خصب کشور عمان خبر داد.

به گزارش مهر عباس شیرخانلو عصر یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های هرمزگان در شهر خصب کشور عمان، عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایشگاه توانمندی ها، قابلیت ها و ظرفیت های استان هرمزگان روز چهارم بهمن ماه سال جاری در شهر خصب استان مسندم کشور عمان افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: استاندار هرمزگان نیز در قالب هیئتی رسمی به کشور عمان سفر می کند و ضمن دیدار با استاندار مسندم، توانمندی و قابلیت های دو طرف برای توسعه روابط میان این دو استان بررسی می شود.

سرپرست معاونت امور اقتصادی و بین الملل استانداری هرمزگان افزود: آئین افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های هرمزگان نیز با حضور استاندار هرمزگان و مقامات و مسئولان عالی رتبه استان مسندم عمان در شهر خصب انجام خواهد شد.

شیرخانلو با بیان اینکه بخش خصوصی و واحدهای تولیدی هرمزگان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، تصریح کرد: همچنین در سفر استاندار هرمزگان تفاهم نامه های همکاری دو جانبه میان استان های هرمزگان و مسندم عمان مبادله می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین استاندار هرمزگان در نمایشگاه توانمندی های ایران که از ششم بهمن ماه در شهر مسقط عمان برپا می شود نیز حضور خواهد یافت و با استاندار مسقط دیدار خواهد داشت.

منبع   مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.