همکاری زیمنس برای ساخت نیروگاه

ارسال شده در تاریخ دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

همکاری زیمنس برای ساخت نیروگاه

خبرگزاری شبستان:نیروگاه جلال که در استان تهران شهرستان دماوند جانمایی شده است که قرار است برای زمین و آب آن تامین اعتبار شود که در این زمینه شرکت زیمنس همکاری خود را اعلام کرده است.

خبرگزاری شبستان – گروه سیاسی: زیمنس، شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد. امروزه شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند. عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.

 

بنابراین گزارش، حال این شرکت در نظر دارد اعتبارات برای ساخت نیروگاه «جلال» در شهرستان دماوند را تامین کند. سیدمحمدرضا آیت‌اللهی، نایب رئیس هیات مدیره موسسه اندوخته شاهد در این باره به ایرنا گفته است: “سرمایه مورد نیاز برای فاز نخست نیروگاه جلال که در استان تهران شهرستان دماوند جانمایی شده است را 330 تا 350 میلیون یورو است. این نیروگاه جانمایی  برای زمین و آب آن تامین شده است.”

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.