هیئت اقتصادی عمان به شیراز سفر می‌کند

ارسال شده در تاریخ چهارشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

هیئت اقتصادی عمان به شیراز سفر می‌کند

معاون استاندار فارس گفت: هیئت اقتصادی کشور عمان ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه برای آشنایی با ظرفیت‌های استان فارس به شیراز سفر می‌کند.

یدالله رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جهرم اظهار داشت: تیمی از هیئت عمانی 28 و 29 بهمن برای آشنایی با ظرفیت‌های استان و جذب سرمایه‌گذاری خارجی به شیراز سفر می‌کند.

وی با تأکید بر شناساندن ظرفیت‌ها به سرمایه‌گذاران داخلی و حوزه خلیج‌فارس گفت: اتاق فکری به ریاست فرماندار ویژه جهرم در این شهرستان به‌منظور شناسایی استعدادها و طرح‌هایی که می‌تواند محرک اقتصاد این شهرستان شود، راه‌اندازی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع‌انسانی استانداری فارس خاطرنشان کرد: تاکنون در استان فارس 75 بسته سرمایه‌گذاری با حداقل 20 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری اولیه به کمک دستگاه‌های اجرایی تهیه‌ شده است.

رحمانی با تمجید از برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در جهرم، تصریح کرد: با راه‌اندازی گمرک جهرم می‌توان تولیدات کشاورزی این شهرستان به‌تمام نقاط دنیا ارسال و از این ظرفیت برای شکوفاشدن بخشی از اقتصاد این شهرستان استفاده کرد.

وی با اشاره به برنامه‌هایی در راستای فعال‌کردن بخش تولید استان فارس، بیان کرد: راه‌اندازی کار گروه‌های متعدد، برگزاری نشست‌هایی با نمایندگان بخش خصوصی، بانک‌ها و صندوق توسعه از جمله برنامه‌های اجرایی در این زمینه است.

رحمانی از تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان جهرم خبر داد و افزود: این بسته‌ها به دو زبان فارسی و لاتین برای آشنایی سرمایه‌گذاران با ظرفیت‌های این شهرستان تهیه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.