هیئت عمانی هفته آینده به چابهار می آیند

ارسال شده در تاریخ پنج شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران ‌ (مانا) گفت: هیئت عمانی برای بررسی نوع و تیپ شناور مسافربری که متناسب با اسکله چابهار باشد، به ایران سفر می کنند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سیاوش رضوانی درباره آماده بودن سالن مسافربری که برای این امر در نظر گرفته شده است ، افزود : اقدامات لازم برای ساخت سالن مسافری صورت گرفته اما برای اتمام مراحل ساخت نیاز به زمان است.

وی خاطرنشان کرد : این سالن نیاز به امکانات رفاهی و تجهیزات مسافری دارد که این تجهیزات از کشورهای دیگر خریداری شده اما تا به امروز به دست ما نرسیده است. بنابراین با دریافت این سفارش ها و تکمیل تجهیزات سخت افزاری و رفاهی این سالن تا اوایل سال آینده افتتاح خواهد شد.

رضوانی با اشاره به امکان سفرهای دریانوردی از شهریور تا پایین فروردین ماه تصریح کرد: با توجه به اینکه در فصل های موسمی به علت مواج بودن دریا زمان مناسبی برای سفرها دریایی نیست تنها از شهریور تا اواخر فروردین ماه امکان سفر با کشتی به عمان وجود دارد.

مهمترین هدف اداره بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از راه اندازی خط کشتیرانی مسافربری چابهار-عمان، ایجاد امکان جدید برای رونق گردشگری در این استان است.

امید است در اوایل سال 95 شاهد راه اندازی این خط مسافری باشیم .

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.