پاداش آمریکا به عمان بخاطر برجام

ارسال شده در تاریخ شنبه، ۵ دی ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

پاداش آمریکا به عمان بخاطر برجام

پایگاه اینترنتی دمکراسی نو (democracynow )مدعی شد، وزارت امور خارجه آمریکا ، در آستانه توافقنامه برجام در گزارش حقوق بشری خود وضعیت حقوق بشری در عمان را بهتر از آن چیزی که بود نشان داد تا به این کشور به عنوان یک میانجی، پاداش داده باشد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اینترنتی دمکراسی نو اعلام کرد: اسناد داخلی وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد در ماههای برگزاری گفتگوهایی که منجر به توافقنامه هسته ای ایران شد، آمریکا اقدام به ترفیع جایگاه حقوق بشری عمان کرد تا به یک کشور نزدیک و همپیمان عرب برای کمک به میانجی گری توافقنامه ای تاریخی، پاداش بدهد.

اسناد نشان می دهد وزارت امور خارجه آمریکا، در گزارشی که به دستور کنگره تهیه می شد، ارزیابی کارکنان خود درباره کاراجباری و قاچاق انسان در عمان را رد کرد و با مداخله خود اقدام به تقویت سوابق حقوق بشری عمان کرد.

این خبر پس از آن منتشر شد که تابستان امسال اتهاماتی مطرح شد که براساس آن، وزارت امور خارجه آمریکا اقدام به بهبود جایگاه حقوق بشری مالزی در بخش قاچاق انسانی کرد تا اینکه تصویب توافقنامه تجاری همکاری دو سوی اقیانوس آرام را تسهیل کرده باشد

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.