پاویون ایران در دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز عمان

ارسال شده در تاریخ شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

پاویون ایران در دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز عمان

قدس آنلاین : مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در کشور عمان و توانمندی های ایران در صنعت نفت و گاز، حضور شرکت های ایرانی در دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز عمان برنامه ریزی شده است.

به گزارش قدس آنلاین از اصفهان، رسول محققیان اظهار داشت: دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز عمان از 2 تا 4 فروردین ماه 1395 در مسقط برگزار خواهد شد و شرکت نمایشگاه های اصفهان، مجری برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در این رویداد است.

وی ادامه داد: با توجه به حضور برترین شرکت های فعال در صنعت نفت و گاز جهان در این نمایشگاه، شرکت های ایرانی باید تلاش کنند بار دیگر ظرفیت ها و توانمندی های داخلی را به بهترین شکل ممکن و در این بازار هدف در معرض دید متخصصان و کارشناسان جهانی قرار دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط و ارتباطات مساعد سیاسی- اقتصادی کشور عمان با ایران و موقعیت خاص و استراتژیک، حضور در بازار این کشور بهترین انتخاب برای ایران خواهد بود تا با ورود به بازار این کشور، گاز ایران به مسافت های دوردست در اروپا و شرق آسیا صادر شود.

گفتنی است عملکرد موفق شرکت نمایشگاه اصفهان در برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی غذا و هتل داری و نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان سبب شد برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه نفت و گاز عمان نیز به این شرکت واگذار شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.