گسترش همکاری بازار سرمایه ایران و عمان

ارسال شده در تاریخ سه شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۵ در تازه ترین خبرها | 0 دیدگاه

خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بورس گفت: رابطه عمیق، طولانی و سازنده میان دو نهاد ناظر، پذیرش مشترک شرکت ‌های ایرانی و عمانی در بورس ‌های دو طرف، آموزش مشترک، همکاری در راستای گسترش سواد مالی از جمله حوزه‌های مورد علاقه دو طرف است.
🇴🇲
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، عبدالله السلمی رئیس نهاد ناظر بر بازار سرمایه و بیمه عمان (CMA)، در دیدار با دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و تنی چند از مدیران این سازمان، ضمن اشاره به اشتراکات متعدد و ظرفیت ‌های همکاری گسترده میان بازار سرمایه دو کشور، بر همکاری همه جانبه میان دو نهاد ناظر تاکید کرد.
🇴🇲
شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس با اشاره به رابطه عمیق، طولانی و سازنده میان دو نهاد ناظر، پذیرش مشترک شرکت ‌های ایرانی و عمانی در بورس ‌های دو طرف، آموزش مشترک، همکاری در راستای گسترش سواد مالی و فراگیر شدن مباحث مالی در دو کشور، همکاری در مباحث فقهی و تاسیس صندوق‌های مشترک در ایران و عمان را از جمله حوزه‌های مورد علاقه دو طرف دانست.
🇴🇲
محمدی همچنین پیشنهاد تشکیل دو تیم کاری برای پیشبرد پروژه ‌های تعریف شده میان دو طرف را ارائه کرد که با استقبال طرف عمانی روبرو شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

مطالب مرتبط

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.