چراغ های خیابانی و پارکی یکپارچه

چراغ های خیابانی و پارکی یکپارچه

یکی از مؤثر‌ترین راه‌ها جهت صرفه‌جویی در مصرف برق یا به حداقل رساندن هزینه‌های ناشی از مصرف برق، نصب انواع چراغ کامپکت خورشیدی  بر سقف ادارات و منازل و استفاده از این نوع روشنایی در بزرگراه‌ها و جاده‌هاست که کم ‌و بیش در بسیاری از نقاط شهری و جاده‌ای سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

چراغ های خورشیدی کامپکت متداول ترین و توجیه پذیر ترین کاربرد سلول های خورشیدی می باشند که در مقایسه با روش های متداول روشنایی معمولی با برگشت سرمایه منطقی، استفاده از آن به سرعت در حال گسترش است.

هم اکنون استفاده از این نوع چراغ  در تمام مناطق جغرافیایی  قابل نصب و راه اندازی می باشد .

چراغ های کامپکت بعلت عدم نیاز به سیم کشی و نصب راحت می تواند گزینه مناسبی برای روشنایی مکانهایی باشد که به هر علت نمی توان برق به آن رساند .

شرکت بازرگانی آریامس همگام با تکنولوژی روز دنیا و با هدف ارائه محصولات با کیفیت بالا با داشتن 2 شعبه فعال در ایران و عمان فعالیت خود را در زمینه تجهیزات خورشیدی با هدف کاهش چشم گیر هزینه های برق در مصارف خانگی ، تجاری و اداری و تامین انرژی برای نقاطی که دسترسی به برق ندارند را آغاز نمود.

از جمله مزیت های استفاده از چراغ های کامپکت میتوان به بازدهی بالا و انرژی کم و قیمت مناسب اشاره کرد .

این شرکت با ارائه مشاوره و اجرا توسط مهندسین متخصص جهت ارزیابی فنی محیط و تخمین هزینه ها جهت اجرای طرح و انتخاب نوع تکنولوژی روشنایی خورشیدی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به مشتریان محترم اعلام می دارد.

دانلود کاتالوگ چراغ های خیابانی و پارکی یکپارچه