ارسال بار به عمان | حمل بار فله به عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ،  حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، حمل بار فله به عمان با ما در ارتباط باشید.

 

قصد حمل بار به عمان دارید؟ به چه مدارکی نیاز پیدا خواهید کرد؟

  • حجم بار و ارزش کالا که باید به شرکت حمل و نقل اعلام کنید (این اطلاعات در پکینگ لیست و اینویس وجود دارد)
  • محل بارگیری در ایران
  • آدرس تخلیه در کشور عمان
  • ارائه msds (برای ارسال کالای خطرناک به عمان)
  • ارائه پروانه استاندارد برای گمرک ایران و گواهی بهداشت انگلیسی برای ترخیص در عمان (برای ارسال مواد غذایی به عمان)

 

ارسال کانتینری کالا به عمان چند روز طول می کشد؟

از آن جا که “خط مستقیم” کانتینری به عمان چند سالیست که متوقف شده است لذا مدت زمان حمل بار از طریق کانتینرهای بیست فوت و چهل فوت در مسیر بندرعباس به صحار حدود 10 تا 14 روز می باشد.

ارسال کالاها در این روش با حداقل ریسک و جابجایی تحویل می گردد. مسیر کانتینری برای ارسال کالاهای عمومی نظیر لوازم منزل، ماشین آلات، دستگاه های حساس و … بهترین روش حمل می باشد. اما برای ارسال بار فله باید چکار کنیم؟

حمل میوه و تره بار یا کالاهای تناژ بالا به عمان از طریق بنادر فله بر

اول از همه بگوییم که این روش ارزان ترین روش حمل بار به عمان است اما در نظر بگیرید که برای هر کالایی مناسب نیست.

ارسال میوه، تره بار، لبنیات و یا کالاهای با تناژ بالا مثل مصالح ساختمان و …  از طریق کامیون های یخچالی – و یا بصورت لشینگ روی لندیکرافت – از بنادر فله بر به عمان ارسال می شود که مدت زمان حمل آن از لحظه حرکت این شناورهاحدود یک روز می باشد.

مسیر حمل ارسال بار به صورت فله از بندرعباس به شناص و از بندر عباس به السویق می باشد.

(برای ارسال بار فله در تناژ بالا می توانید با ما تماس بگیرید)

کالای ارزشمند و قیمتی خود را چگونه به عمان ارسال کنیم؟

گاهی اوقات برای ارسال بار در سریع ترین زمان به عمان و یا ارسال کالاهای ارزشمند با تناژ پایین(مثل زعفران)، باید از روشی غیر از حمل دریایی به عمان استفاده کنید. پس بهترین راه، ارسال از طریق حمل هوایی می باشد.

فرودگاه بین المللی مسقط، مرکزِ ارسال و دریافت کالاهای بین المللی از بسیاری نقاط دنیا بویژه ایران است. هزینه حمل هوایی به عمان با توجه به وزن و حجم کالا قابل محاسبه است، پس حتما قبل از هرگونه استعلام کالا این اطلاعات را داشته باشید.

حمل لوازم منزل به عمان

لوازم منزل هر فرد شامل لوازم و تجهیزات الکترونیکی، انواع لباس و کفش ،تجهیزات صوتی و تصویری، مجسمه، لوازم آشپزخانه، مبلمان،سرویس خواب، فرش و … می باشد.لازم به ذکر است که بسته بندی این کالاها از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

 برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم،  می بایست کلیه این اقلام بدون تخلیه کانتینر، تا درب منزلتان در کشور مقصد حمل گردد و تخلیه و جابجایی طی مراحل صادرات به هیچ عنوان صورت نگیرد.

حمل ماشین آلات به عمان

مهمترین محصولات صادراتی در این حوزه می توان به انواع دیگ بخار و کوره ها، پمپ ها و کمپرسورهای صنعتی و فن ها، تجهیزات صنایع نورد، تجهیزات انتقال مواد، تراکتور، کمباین و ماشین آلات و ادوات کشاورزی، تجهیزات نیروگاهی، شیرآلات صنعتی، دستگاه های برش چوب، ماشین ابزار، ماشین آلات صنایع غذایی اشاره کرد.

برای حمل ماشین آلات صنعتی در ابعاد بزرگ به عمان باید از روش حمل کالا از طریق شناور های فله بر استفاده کنید. برای استعلام هزینه ها، حتما حجم بار، ابعاد ماشین آلات و وزن آن ها داشته باشید.

 

حمل سیمان به عمان

هزینه های بالای حمل و نقل بین ایران و عمان خاصیت رقابتی بودن قیمت سیمان ایرانی را کم می کند. به هرصورت هنوز هم صادرات سیمان به عمان انجام می شود.

بهترین روش حمل و نقل سیمان به عمان از طریق شناور های فله بر است. توجه کنید که قبل از ارسال سیمان مجوزات آن را از قبل گرفته باشید.

 

بسته بندی مناسب برای ارسال کالای صادراتی به عمان

بسته بندی باید در مدت نگهداری در انبار و محوطه گمرک، مقاوم باشد
نوع کالا و تعداد آن بر روی بسته بندی درج شود
بسته بندی متناسب با حمل و نقل شهری باشد طوری که با تخلیه و بارگیری محموله آسیب نبیند

رایج ترین روش بسته بندی برای “کالاهای عمومی” بسته بندی کارتن یا پالت است

چرا حمل بار خود به عمان را به آریامس بسپاریم؟

تخصص ما با 13 سال تجربه و تمرکز در حوزه لجستیک و حمل و نقل بویژه در کشور عمان، به ما این امکان را می دهد تا راه حلی را طراحی کنیم که نیازهای شما را در ارسال کالای خود از هرنقطه از دنیا به کشور عمان و یا از عمان به مقصد مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن و امن ترین سرویس محقق گردد.

افتخارات بازرگانی آریامس

بازرگانی آریامس “اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات Door to Door ” مفتخر است که به عنوان مشاور و مجری امور حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه های زیر همکاری کرده است:

انجام مشاوره و اجرای امور حمل و نقل و ترانزیت نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عمان طی سال های 2015 ، 2016 ، 2017

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصصی برق،آب و انرژی عمان 2016

نمایشگاه بین المللی بیگ شو عمان 2015 و 2016

 

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ،  حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، حمل بار فله به عمان با ما در ارتباط باشید.
در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ،  حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، حمل بار فله به عمان با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید