ارسال بار به عمان | 8 مرحله مهم برای حمل بار به عمان از طریق دریا

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان   ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان با ما در ارتباط باشید.

ارزان ترین راه برای ارسال بار از ایران به این عمان حمل دریایی است. مهمترین بنادر برای ارسال  بار از ایران به عمان: صحار، خصب، شناس، و السویق می باشد. حمل بار دریایی بصورت کانتینری از طریق یکی از کانتینرهای 20 یا 40 فوتی صورت می پذیرد. حمل دریایی به این کشور برای کالاهایی با تناژ بالا به صرفه می باشد.

خط کانتینری بین ایران به عمان در مسیر بندرعباس – صحار است. اما برای ارسال بار فله، محموله ها معمولا به بندر السویق عمان می رسند.

 ۱. تماس تلفنی با کارشناسان حمل بار و ارسال مشخصات کالا

 اولین قدم برای ارسال کالا به عمان چه به صورت دریایی و چه هوایی تماس تلفنی با کارشناسان برای اطلاع از شرایط ارسال کالای شماست.

در این مرحله برای قیمت دقیق می بایست پکینگ لیست و اینویس خود را ارسال کنید تا کلیه محاسبات گمرک ایران و ترخیص در عمان در نظر گرفته شود.

 ۲. بسته بندی بار صادراتی

ارسال بار صادراتی و نحوه چیدمان در کانتینر باید به صورتی باشد که در مراحل حمل آسیب ندیده و با سلامت تمام به بندر صحار برسد. برای این کار ابتدا لیست کاملی از وسایل تهیه کنید. تمامی کارتن ها یا پالت ها را شماره گذاری کنید و در لیست(جدول) خود مشخص کنید که کارتن شماره X شامل چه کالایی می باشد.

۳. بارگیری برای ارسال بار به عمان

به طور کلی یک کانتینر ۲۰ فوت ۶ متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲.۳۰ متر است.

صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان بصادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان ب

طول یک کانتینر ۴۰ فوتی ۱۲ متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن ۲.۳۰ متر است.

  1. . بارگیری و ارسال به بندرعباس

برای کالاهای حساس و یا کالاهایی که بارگیری مشکلی دارند نیاز است تا خود کانتینر از دپو تهران یا بندرعباس به محل بارگیری فرستاده شود. پس از بارگیری کانتینر به بندرعباس ارسال می شود. در این روش کالا تا رسیدن به مسقط به هیچ وجه تخلیه نخواهد شد.

  1. . تشریفات گمرکی ایران

قبل از ارسال بار به بندرعباس تمامی موارد را با ترخیص کار خود چک کنید. تهیه پکینگ لیست و اینویس صحیح یکی از الزامات صادرات هر نوع کالایی است.

  1. . تحویل کانتینر و اسناد صادراتی به کشتیرانی

با پایان عملیات گمرکی توسط ترخیص کار، کلیه اسناد صادراتی 48 ساعت قبل از رسیذن کشیتی به بندرعباس می بایست به خط کشتیرانی تحویل شود. تا در صف ورود به کشتی قرار گیرد.

  1. . صدور بیمه نامه معتبر

صدور هر نوع بیمه نامه ای برای هرنوع بار صادراتی شما را از خطرات احتمالی مصون میدارد. در این مرحله از فرستنده بار سوال می شود که ارزش ریالی بار چه میزان است؟ سپس با توجه به مقدار قیمتی که اعلام شود شرکت بیمه استعلام خود را برای فرستنده ارسال می کند تا بیمه نامه صادر شود.

  1. . پرداخت هزینه های کشتیرانی و ترخیص در صحار عمان

با پرداخت هزینه های حمل دریایی و تی اچ سی، بارنامه صادر می شود تا امکان ترخیص کانتینر در صحار میسر شود. ترخیص کار شما در صحار از طریق سیستم گمرک عمان با نام “بیان” هزینه های ترخیصیه و بازرسی را پرداخت و کانتینر را از محوطه گمرک به آدرس شما ارسال میکند.

 چرا ارسال بار خود به عمان را به آریامس بسپاریم؟

تخصص ما با 13 سال تجربه و تمرکز در حوزه لجستیک و حمل و نقل بویژه در کشور عمان، به ما این امکان را می دهد تا راه حلی را طراحی کنیم که نیازهای شما را در ارسال کالای خود از هرنقطه از دنیا به کشور عمان و یا از عمان به مقصد مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن و امن ترین سرویس محقق گردد.

افتخارات بازرگانی آریامس

بازرگانی آریامس “اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات Door to Door ” مفتخر است که به عنوان مشاور و مجری امور حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه های زیر همکاری کرده است:

انجام مشاوره و اجرای امور حمل و نقل و ترانزیت “نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عمان” طی سال های 2015 ، 2016 ، 2017

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصصی برق،آب و انرژی عمان 2016

نمایشگاه بین المللی بیگ شو عمان – 2015 و 2016

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان   ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید