حمل لوازم نمایشگاهی به عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

یکی از ساده ترین روشها برای بازاریابی بین المللی، شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و تکنولوژی اینترنت، ارزش و مزایای بازاریابی از طریق حضور در نمایشگاه‌ ها بخصوص نمایشگاه های خارجی آشکارتر شد.

 در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال لوازم نمایشگاهی به کشور عمان و تحویل درب نمایشگاه با ما در ارتباط باشید.

حمل لوازم نمایشگاهی به عمان

نمایشگاه‌ها یک بازار بسیار هدفمند را جذب می‌کنند که به محصول شما علاقه‌مند هستند. اگرچه این رویداد تنها چند روز طول می‌کشد؛ ولی هزاران نفر از مشتریان علاقه‌مند به یک محل می‌آیند تا به طور خاص در مورد محصولات شما اطلاعاتی به دست آورند. بنابراین حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی فرصتی برای تبلیغ و فروش محصول شما است. از بین تمام ابزارهای بازاریابی، نمایشگاه‌ها بیشترین کارکرد را در توسعه بازار دارند. بسیاری از شرکت‌ها در نمایشگاه‌ها حضور می‌یابند تا محصولات خود را تبلیغ کنند. گاهی اوقات در این نمایشگاه‌ها می‌توان به فروش محصولات نیز پرداخت. حضور در نمایشگاه‌ های خارجی به توسعه روابط با مشتری، جستجو برای شرکا و کارکنان و مطرح شدن این شرکت به‌عنوان یک کل کمک می‌کند. نمایشگاه‌ها بازارهای آزمایشی برای محصولات جدید هستند و ازاین ‌رو نیز به‌عنوان ابزار تحقیق درباره بازار عمل می‌کنند. اما موضوع فقط خلاصه به این موارد نمی شود. آمادگی برای حضور موثر در نمایشگاه با وجود تمامی هزینه ها از جمله تهیه لیست و آماده کردن محصولات، چاپ کردن بروشور و کاتالوگ، قرارداد با غرفه ساز نمایشگاه، تهیه بلیط پرسنل، تربیت پرسنل برای پرزنت محصولات در نمایشگاه و بسیاری دیگر هرکدام تبدیل به دغدغه ای برای غرفه داران می شود. در صورتی که در زمان بندی ارسال لوازم نمایشگاهتان با توجه به شرایط صادرات و تاریخ حرکت کشتی ها اشتباه کنید، کلیه هزینه ها و زمان بسیاری که برای این رویداد مهم پرداخته بودید از بین خواهد رفت. شرکت آریامس با حل این موضوع بخش مهم و اصلی نگرانی حضور در نمایشگاه خارجی به ویژه در کشور عمان را برای شما حل خواهد کرد. بارگیری طبق زمان بندی شرکت از درب انبارتان صورت میگیرد. کلیه مراحل حمل تا بندرعباس، امور گمرکی، حمل دریایی تا صحار، ترخیص در بندر صحار و حمل زمینی تا درب نمایشگاه همه و همه به صورت یکپارچه و توسط تیم ما در ایران و عمان صورت می پذیرد.

ضمنا برای بسته بندی محصولات تان و اطمینان از تحویل سالم و بی نقص آنان، با وجود بیمه کامل محموله،  تیم متخصص ما با حضور در محل انبارتان این وظیفه را به عهده خواهند داشت.

بازرگانی آریامس “اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات Door to Door ” مفتخر است که به عنوان مشاور و مجری امور حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه های زیر همکاری کرده است:

  • انجام مشاوره و اجرای امور حمل و نقل و ترانزیت نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عمان طی سال های 2015 ، 2016 ، 2017
  • سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصصی برق،آب و انرژی عمان 2016
  • نمایشگاه بین المللی بیگ شو عمان 2015 و 2016

دیدگاهتان را بنویسید