حمل و نقل عمومی در عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حمل دریایی به عمان ، صادرات محصول به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی در عمان حمل و نقل عمومی در عمان با ما در ارتباط باشید.

 

 در عمان می توانید انواع وسایل حمل و نقل لوکس همانند خودروهای سواری یا لیموزین ها را اجاره کنید که البته قیمت آن ها به شدت بالاست. انتخاب بعدی کرایه تاکسی دربست است. این گزینه نیز ایده آل خواهد بود، با این حال قیمت کرایه تاکسی دربست هرچند که از خودروهای غیرلاکچری برای این منظور استفاده شود نیز برای اغلب مسافران بسیار پرهزینه است.

گزینه هایی که می ماند، استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است. گزینه اول تاکسی های سفید و نارنجی و دیگری اتوبوس های عمومی خواهد بود. قطعا هزینه رفت و آمد با سرویس های عمومی تر همانند اتوبوس های شهری بسیار پایین است و شما با استفاده از آن ها می توانید هزینه های مسافرت بین شهری خود در عمان را به شدت کاهش دهید، با این حال نباید از این واقعیت نیز غافل گردید که برخی از مکان ها امکان رفت و آمد اتوبوس را فراهم نکرده اند و گرمای هوا نیز اجازه پیاده روی طولانی در این کشور را نمی دهد. در این زمان ناچار به استفاده از تاکسی هایی هستید که اصولا قیمت را به صورت توافقی تعیین می کنند.

حمل و نقل عمومی در عمان خیلی پیشرفته نیست. اتوبوس عمومی تعداد کمی از مسیرهای مسقط را تحت پوشش قرار می دهند. با این حال، همه جا می توانید سوار تاکسی شوید. دو برنامه وجود دارد که می توانید در عمان بارگیری و استفاده کنید – این برنامه Marhaba Taxi و OTaxi است. مورد اول 3 برابر گرانتر از OTaxi است اما دارای مناطق اتومبیل و خدمات بیشتر است. تاکسی در عمان ارزان نیست – تاکسی های فرودگاه از یک متر استفاده می کنند و برای 10 دقیقه سواری ، باید حدود 6 OMR پرداخت کنید (حدود 12 پوند). اگر هتل شما دورتر است، می توانید 15 OMR و حتی بیشتر پرداخت کنید. هزینه حمل و نقل بین شهرها و شهرهای عمان به طور متوسط ​​108 پوند است. به طور طبیعی ، قیمت ها از نظر طول مسیر ، نوع حمل و نقل مورد استفاده و تاریخ متفاوت هستند.

وب سایت OTaxi :

https://otaxi.om/

دانلود در گوگل پلی:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.multibrains.taxi.passenger.otaxi

دانلود در اپ استور:

https://apps.apple.com/om/app/otaxi-oman-taxi/id1348254907

لیست وب سایت های اجاره خودرو در عمان:

https://www.kayak.com/Oman-Car-Rentals.185.crc.html

https://www.sixt.com/car-rental/oman/#/

https://www.europcar.com/en/car-rental/locations/oman

http://www.budgetoman.com/

 

 

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حمل دریایی به عمان ، صادرات محصول به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی در عمان حمل و نقل عمومی در عمان با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید