در عمان چگونه بپوشیم؟ | قوانین و مقررات پوشش در عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حمل دریایی به عمان ، صادرات محصول به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی در عمان مشاوره فروش در عمان با ما در ارتباط باشید. پوشش در عمان

عمان آب و هوای بیابانی نیمه گرمسیری دارد. دمای زیاد روز ، اوقات کم شب و بارندگی کم در بسیاری از اوقات سال.

عمان یک کشور مسلمان است و لباس پوشیده به خصوص در مکانهای عمومی توصیه می شود.

در مراکز خرید، رستوران ها یا هتل های اصلی گردشگری آرامش بیشتری دارید اما توصیه می کنیم شانه ها و شکم خود را پوشیده نگه دارید.

لباس های سبک و گشاد را در پارچه های طبیعی مانند پارچه کتان ، بامبو و پنبه بسته بندی کنید و با خود داشته باشید که باعث خنک شدن شما می شود و راحت تر قابل شستشو و خشک شدن است.

تاپ های آستین بلند و شلوارهای بلند شما را از آفتاب شدید محافظت میکند. عینک آفتابی با کیفیت و آفتابگیر در عمان یک آیتم ضروری است.

چه کفشی بپوشیم؟

پوشیدن صندل برای همه یک امر عادی است ، مگر اینکه وقتی به کفش های کتانی محکم برای پیاده روی احتیاج دارید. کفش پاشنه بلند خود را عصرها استفاده کنید.

سواحل سنگهای تیز زیادی دارند ، بنابراین برای محافظت از پاهای خود، فلیپ فلاپ یا کفش غواصی پیشنهاد می شود.

نکات مهم برای پوشش بانوان

از تاپ های کوتاه، دامن / شلوارک کوتاه ، لباس های تنگ یا نمایانگر بدن و غیره باید کاملاً اجتناب شود. پیراهن یا تی شرت های نخی و الیافی طبیعی ، با شلوار نخی یا دامن تا مچ پا، خوب هستند و شانه های شما را می پوشانند. لباس هایتان را گشاد انتخاب کنید – این کار دو مزیت دارد: هم خنک تر است و هم توجه کمتری را به خود جلب می کند.

هنگام بازدید از هر مکان مذهبی ، به نشانه احترام؛ شانه ها و پاهای خود را بپوشانید – استفاده از پشینه یا سارافون بسیار مفید است.

بیکینی فقط در استخرهای خصوصی هتل مجاز است. وقتی از مناطق شنا دور هستید لباس بپوشید.

لباس مناسب برای ماه های مختلف

فصل بهار – مارس ، آوریل و مه – و تابستان – ژوئن ، جولای ، آگوست و سپتامبر – باد گرم شمال می وزد و پر از گرد و غبار است. برای محافظت از صورت خود از روسری استفاده کنید.

در زمستان (دسامبر ، ژانویه و فوریه) یک بارانی سبک و یک ژاکت، مخصوصاً برای شب تهیه کنید.

برنامه Weather + را نصب کنید- این برنامه یک پیش بینی دقیق 6 روزه را برای روز و شب ارائه می دهد.

قوانین و جرائم پوشش نامناسب در عمان

افرادی که با پیراهن بدون آستین و شلوارک وارد مراکز خرید در مسقط می شوند به 300 ریال عمان جریمه نقدی و حبس تا سه ماه محکوم شوند

لباس ها باید قسمتهای خاص بدن را به درستی پوشانده باشد، و هیچ نقاشی یا تصویر نامربوطی بر روی آن نباشد. با این وجود رعایت حجاب با توجه به ایدئولوژی عمان و چند فرهنگی بودن آن الزامی نیست.

به گفته مقامات این قانون شامل همه و بدون تبعیض اجرا خواهد شد. طبق ماده 294 قانون مجازات عمان، که با فرمان سلطنتی 7/2018 صادر شده است، کسانی که به گونه ای در مکان های عمومی ظاهر شوند که ناقض عفت عمومی باشد و با سنت و آداب و رسوم جامعه مغایرت داشته باشد ، به مجازات حبس محکوم می شوند.

 

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حمل دریایی به عمان ، صادرات محصول به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی در عمان مشاوره فروش در عمان با ما در ارتباط باشید. پوشش در عمان

دیدگاهتان را بنویسید