صادرات صنایع دستی به عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، ارسال لوازم منزل به عمان ، صادرات مواد غذایی به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی و فروش در عمان صادرات صنایع دستی به عمان  با ما در ارتباط باشید.

 ایران در حال حاضر سی و یکمین صادر کننده صنایع دستی جهان است و از ۴۰۰ رشته ی شناخته شده ی صنایع دستی، ۳۰۰ رشته در ایران تولید می شود که اکثر این تولیدات بومی خود کشور است. ما در بعضی از این رشته ها بازار دنیا را در دست گرفته ایم به طور مثال در ظروف چینی دوران صفویه در دنیا شناخته شده هستیم و در حوزه ی این محصول بسیار خوب کار می کنیم و باید تلاش کنیم تا سایر اقلام را در دست بگیریم.

صادرات صنایع دستی به عمان

ایران صنایع دستی متفاوتی دارد که هر کدام بازار خودشان را دارند و یک سری کشور ها هستند که بهتر آن ها را خریداری می کنند.

یک سری صنایع دستی ایرانی هستند مانند سجاده که در کشورهای مسلمان تقاضای بیشتری دارند. زیورآلات دست ساز سنتی ایرانی در کشورهای عربی از جمله  کشور عمان بازار خوبی دارند.

برای صادرات صنایع دستی به عمان ابتدا برند سازی کنید ما باید در بازار های جهانی حضور داشته باشیم و برند سازی کنیم تا معتبر و قوی جلوه کنیم تا اینکه مشتری ها از ما خرید داشته باشند.

بسته بندی: بسته بندی خوب، بی نهایت در صنایع دستی حائز اهمیت است زیرا خیلی از تولید کننده ها فکر می کنند که محصول را به دست مشتری برسانند کافی است. بسته بندی صنایع دستی باید زیبا و مناسب باشد، زیرا : محصولات شکستنی هستند و باید به طور صحیح بسته بندی شوند.

 بسته بندی ها باید آن قدر زیبا و شکیل باشد حتی در مواردی ممکن است ارزش نرخ تمام شده ی این بسته بندی ها بیشتر از محصول تولید شده باشد اما بسته بندی زیبا و شکیل که باشد می تواند فروش را زیاد کند و حاشیه سود را افزایش دهد.

تبلیغات: تبلیغات چه اهمیتی دارند؟ شما باید به جهان اعلام کنید که چه محصولی، با چه کیفیتی و چه ویژگی ها و امتیاز هایی دارید و باید مشتری ها را ترغیب کنید که از شما خریداری کنند. پیشنهاد می کنیم در درجه اول وب سایت محصولات خود را به زبان های انگلیسی و عربی راه اندازی کنید.

عکس برداری حرفه ای از محصولات: هرچه تصاویر با کیفیت و هیجان انگیزی از محصولات تان داشته باشید افراد بیشتری را به سمت کالای خود ترغیب خواهید کرد. به هیچ وجه اهمیت تصاویرتان را دست کم نگیرید.

از آنجا که تاسیس فروشگاه در کشور عمان هزینه های بالایی دارد سعی کنید در ابتدا از شرکت هایی که در آنجا از قبل ثبت شده اند کمک بگیرید و در ازا فروش محصولات تان درصدی را به آن ها اختصاص دهید.

تفکر قدیمی وجود دارد که افرادی که صنایع دستی تولید می کنند باید به شکل سنتی کار کنند و بفروشند. اما فروش به این صورت بازار خوبی ندارد و تجار در فضای مجازی نیز به دنبال این محصولات هستند. پس از شریک خود بخواهید در وب سایت هایی نظیر https://www.olx.com.om محصول شما را معرفی کند.

شما همچنین می توانید با داشتن صفحه فیسبوک و اینستاگرام قوی و ارسال SMS گروهی به مردم عمان آن ها را به سمت صفحه محصولات خود هدایت کنید.

حتما پیش از شروع بازاریابی، صنایع دستی عمان را بشناسید و سعی کنید محصولاتی متفاوتی به آن ها پیشنهاد کنید برای مثال صنایع دستی سفال در کشور عمان به وفور یافت می شود.

ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، ارسال لوازم منزل به عمان ، صادرات مواد غذایی به عمان ، حواله پول به عمان

 

در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، ارسال لوازم منزل به عمان ، صادرات مواد غذایی به عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان و مشاوره بازرگانی و فروش در عمان  با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید