صادرات کاشی به عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

با رشد و توسعه اقتصادی کشور عمان , حجم معاملات این کشور با سایر کشورهای دنیا, پتانسل بالای بازار مصرف در کشور عمان، بازرگانان و کشورهای زیادی در حال رقابت برای نفوذ در بازار عمان برای به دست آوردن سهم بیشتر از بازار عمان هستند از جمله این کشورها، ایتالیاست که با گارانتی های 20 ساله محصولات کاشی و سرامیک خود را به عمان صادر میکند. در زیر به برخی از پتانسیل در کشور عمان , شرایط صادرات و… سخن می گویم.

میزان تولید کاشی و سرامیک ایران 650 میلیون متر مربع است که بیش از نصف آن در شهر یزد تولید می شود. کاشی و سرامیک تولیدی در ایران بیشترین کیفیت را دارد. به همین دلیل کشورهای مختلف از جمله کشورهای خاورمیانه و عربی از مشتریان سنگ ، کاشی و سرامیک ایران به شمار می آیند.در سال های گذشته و با حمایت های ایجاد شده از سوی دولت در زمینه توسعه صادرات ، تولید کنندگان و بازرگانان زیادی به صادرات کاشی و سرامیک روی آورده اند تا بتوانند برای خود و ایران به سطح مطلوبی ارز آوری داشته باشند.
صادرات کاشی به عمان
کیفیت تولید برخی شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک امکان صادرات این محصول را به دیگر نقاط جهان فراهم نموده است. رعایت استاندارد های تولید و رعایت حقوق مصرف کننده و همچنین عرضه تولیدات با قیمت مناسب مهمترین عوامل رشد صادرات این کالا می باشد.
کاشی های تولید شرکت های ایرانی از مدل های متنوع و طرح های جدید بهره برده است و همین امر دلیل بر گرایش دیگر کشور ها به خرید آن شده است. قیمت جهانی کاشی در این زمینه قیمت معاملاتی و مبادلاتی توافق شده بین خریدار و فروشنده است که از طریق پروفرما به کشور صادر کننده و خریدار اعلام می شود. مشاوره صادرات کاشی و سرامیک به عمان توسط این مجموعه صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید