صادرات لوازم منزل به عمان

لوازم شخصی یا لوازم منزل شامل هر نوع وسیله و یا ملزوماتی است که هر فرد برای ادامه ی زندگی درهر کشوری نیاز دارد و با توجه به شرایط کشور مقصد عموما تهیه ی مجدد آنها هزینه ی بسیار زیادی در پی خواهد داشت. در صورت داشتن سوال از هزینه ارسال لوازم منزلتان به اروپا و یا ارسال door to door به کشور عمان با ما در ارتباط باشید.

صادرات لوازم منزل

مسافرین و مهاجرین می توانند با ارسال غیرتجاری لوازم شخصی خود با کمترین هزینه ممکن از خرید مجدد انها ممانعت کنند. لوازم منزل هر فرد شامل کمد، لوازم و تجهیزات الکترونیکی، انواع لباس و کفش ،تجهیزات صوتی و تصویری، مجسمه، لوازم آشپزخانه، مبلمان،سرویس خواب، فرش و … می باشد.لازم به ذکر است که بسته بندی این کالاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است که برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم،  کلیه آن ها را به همان شکل بارگیری در ایران درب منزلتان در کشور مقصد تحویل داده می شود و تخلیه و جابجایی طی مراحل صادرات صورت نمی گیرد.

هزینه حمل اثاثیه منزل به عمان چقدر است؟

در ارسال لوازم منزل به عمان برای بسیاری از مشتریان عزیز این نکته که هزینه های ارسال چه مقدار است اهمیت دارد. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به عمان به چیزهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، نوع بار، شهرهای محل ارسال بار و … بستگی دارد.

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به عمان، کارشناسان ما به صورت رایگان با اطلاعاتی که شما در اختیارشان قرار می دهید هزینه را اعلام می کنند.

 

صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به فرانسه

در این مرحله از حمل بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال لوازم به عمان با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر می گردد.

نکتهبیمه و شرایط آن بر اساس ارزش بار شما به صورت تخمینی لحاظ میشود. یعنی از شما پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل شما برای ارسال به عمان چقدر است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام خواهید کرد و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، پیش از حمل لوازم بیمه نامه صادر می شود.

 

شرکت بازرگانی آریامس با تکیه بر 12 سال تجربه ،ارسال بار دریایی لوازم منزل به مقصد جدید را به سهولت انجام خواهد داد. پرسنل این شرکت بسته بندی تخصصی لوازم شخصی یا دانشجویی شما را در اسرع وقت و در محل منزل شما انجام می دهند. حمل وسایل شما به از درب منزلتان و انجام امور گمرکی و صدور بارنامه همگی بر عهده ما می باشد.به دلیل محدود بودن منابع مالی برای ارسال لوازم شخصی بخصوص دانشجویان، تمامی خدمات فوق با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام می گیرد.