پروژه های عمان | از پروژه های توسعه ای عمان چه خبر؟

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان پروژه های عمان با ما در ارتباط باشید.

 

باتاکید بر تشویق سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، تعدادی از پروژه های توسعه ای در سراسر عمان همچنان در حال پیشرفت هستند.
این پروژه ها در بخش های مختلفی از جمله تولید و صنعت، گردشگری، مراقبت های بهداشتی و تجارت درحال تکمیل است.
از جمله مهمترین آنها می توان به 16 پروژه گردشگری جدید در الباطنه شمالی اشاره کرد.
حسن بن سلیمان الجبری، مدیر گردشگری این منطقه توضیح داد که پس از تکمیل این پروژه ها، 2000 اتاق برای میزبانی از بازدیدکنندگان خواهد داشت. در حال حاضر 36 مرکز گردشگری در این منطقه وجود دارد که می تواند 1320 نفر را در خود جای دهد.

وی گفت: “این منطقه از نظر تنوع جغرافیایی بی نظیر است و امکانات گردشگری و هتلداری موجود و درحال ساخت، نیازهای بازدیدکنندگان مختلف را برآورده می کند.” این امکانات شامل هتل های رده های مختلف، اقامتگاه های بوم گردی، مهمانپذیرها و سایر اقامتگاه ها می شود.

برنامه هایی برای توسعه الباطنه شمالی به عنوان یک مقصد گردشگری از طریق کمپین ها و رویدادهای آگاهی رسان تهیه شد، اما به دلیل پندمی کورونا، این برنامه ها متوقف شده است.

دو پروژه صنعتی در صحار نیز در حال پیشرفت است:
مجتمع خودروهای یکپارچه Motcar و تاسیسات تولید پلاستیک در شهرک صنعتی صحار راه اندازی خواهد شد.
این پروژه ها به رهبری مداین “موسسه عمومی شهرک های صنعتی عمان” بخشی از تلاش های کشور برای توسعه خروجی اقتصادی آن است.

مناقصه ای برای ایجاد زیرساخت های مجموعه Motcar صادر شده است و انتظار می رود در آینده نزدیک پیشنهادات آن دریافت شود.
کارخانه تولید پلاستیک نیز با همکاری OQ و واحد پیگیری 2020 عمان در آخرین مراحل آماده سازی و در حال راه اندازی است.

پروژه های الظاهرة
فرماندار الظاهرة گفت: “دولت برای ایجاد شرکت های سهامی عام در سطوح مختلف، به منظور ارتقاء اقتصاد ملی ، حمایت می کند.”
وی افزود: “پروژه های این منطقه نقش مهمی در ایجاد بسیاری از فرصت های شغلی مستقیم و غیر مستقیم خواهد داشت و همچنین با ارائه فرصت های تجاری از کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​حمایت می کند.”

وی گفت با تلاش های شهروندان، دولت و بخش خصوصی، یک داروخانه جدید در شهر مناه تاسیس شد. این مرکز که شامل انبارهای اضافی نیز می شود حدود 190 متر مربع است.
در حال حاضر برنامه هایی برای گسترش اتاق درمان فعلی به 200 متر مربع در حال انجام است که شامل نصب پنج تخت برای کسانی که نیاز به مراقبت های فوری پزشکی دارند و همچنین کلینیک های جدید برای تأمین نیازهای بیماران درحال ساخت است.

 

در صورت داشتن سوال از صادرات به عمان، ترخیص در عمان ، حواله پول به عمان ، ارسال پول به عمان ارسال کالا به عمان و حمل بار به عمان ، حمل دریایی به عمان ، فرصت های سرمایه گذاری در عمان ، مشاوره سرمایه گذاری در عمان پروژه های عمان با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید