حمل بار به عمان | برای ارسال بار به عمان به کدام شرکت حمل اعتماد کنم؟

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

حمل بار به عمان | برای ارسال بار به عمان به کدام شرکت حمل اعتماد کنم؟

کالای شما با ارزش است، زمان خاصی صرف تولید کرده اید و یا هزینه های هنگفتی برای تامین آن پرداخته اید، یا اصلا میخواهید لوازم شخصی و یا کالایی به عنوان نمونه به عمان ارسال کنید. در هر دو صورت اگر به شما بگویند که طی مراحل ارسال در گمرک مانده است و یا قسمتی از آن از دست رفته، طبیعتا حس خوبی نخواهید داشت. به همین خاطر باید تمام دقت خود را برای انتخاب بهترین شرکت حمل بکار ببرید.

مهم ترین ویژگی های یک شرکت حمل و نقل بین المللی برای حمل بار به عمان:

سابقه کار:

بهتر است برای شروع کار صادرات از شرکت های با سابقه در حمل و نقل کمک بگیرید. آن ها موانع احتمالی و یا مجوزهای لازم برای صادرات را به شما گوشزد خواهند کرد.

سرعت در پاسخگویی

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت حمل بین المللی، پاسخگویی سریع به استعلام های کرایه حمل می باشد، چون معمولا مشتریان در بیشتر مواقع محدودیت زمانی دارند و یا باید محاسبات قیمت نهایی کالا را به مشتری خارجی سریع تر اعلام کنند.

رازداری

محفوظ نگه داشتن اطلاعت مشتریان از مهمترین وظایف شرکت های حمل و نقل بین المللی بشمار میرود، زیرا رقابت در عرصه ی بازرگانی، نوع حمل، روش ترخیص و اطلاعات فروشنده از رازهای مهم مشتریان می باشد.

ارائه مشاوره حرفه ای

راهنمایی اشتباه یا ناقص باعث نابودی کل محموله شما خواهد شد. تصور کنید برای ارسال یک کانتینر مواد غذایی به اروپا در میانه راه متوجه شوید مدارک خاصی مورد نیاز بوده اما به شما تذکر داده نشده است. همین امر باعث از بین رفتن کل محموله و همچنین پرداخت ضرر و زیان به مشتری و کرایه حمل خواهید بود.

دارا بودن نمایندگی های مختلف

یک از نکات کلید در سرویس دهی بهتر، بهره وری از نمایندگان مختلف در سراسر جهان می باشد، بطوری که شرکت های حمل و نقل بین المللی بتوانند در کلیه ی زمینه های مربوط به حمل و بازرگانی و ترخیص پاسخگوی مشتریان خود باشند


تیم مجرب عملیاتی

تیم دلسوز و با پشتکار شرکت های حمل یکی از مهم ترین نکات کلیدی برای یک صادرات موفق است. تیم مجرب از لحظه تحویل کالا به شرکت حمل تا زمان ترخیص در مقصد همواره پاسخگوی سوالات شما هستند.

تجربه مشابهی دارید؟ پس نظرتان را با ما درمیان بگذارید

 

شرکت بازرگانی آریامَس، با 15 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و بالعکس، همراه با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما می باشد.

دفتر مرکزی ایران (شیراز)

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان (مسقط)

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

دیدگاهتان را بنویسید