ارسال بار فله به عمان به ازا هرتن چند دلار است؟ | حمل دریایی به عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

ارسال بار فله به عمان به ازا هرتن چند دلار است؟ | حمل دریایی به عمان
شرکت بازرگانی آریامَس، با 14 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و بالعکس، همراه با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما می باشد.

دفتر مرکزی: شیراز- قدوسی شرقی- شماره 229

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان: مسقط، جنب گرند مال مسقط، ساختمان طلال ، طبقه دوم

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

حمل فله به عمان

در همه مواقع بارهای ارسالی به کشور عمان بوسیه کانتینر حمل نمی شوند. معمولا بارهایی با تناژ بالا و یا محدودیت زمانی شدید به صورت فله حمل می گردد(در تاریخ نگارش این مقاله سرویس مستقیم کانتینری به عمان وجود ندارد و ترانزیت تایم مسیر ایران به عمان 10 روز می باشد – اما در صورت ارسال فله این زمان به یک روز کاهش می یابد).

آیا کلیه بارهای خود را می توانم به صورت فله به عمان ارسال کنم؟

اگر ماهیت بار شما حساس است پیشنهاد می شود که به صورت کانتینری (مسیر بندرعباس به صحار) ارسال کنید. اما اگر تناژ کالای شما بالاست و به شرکت بیمه برای جبران خسارتِ احتمالی اطمینان دارید از روش فله استفاده کنید.

بنادر السویق و شناص عمان امکان پهلوگیری کشتی های حامل بار فله را دارند.

ارسال بار فله به عمان به ازا هرتن چند دلار است؟

پاسخ به این سوال بستگی به ماهیت بار شما و تناژ آن دارد – قبل از تصمیم گیری برای برآورد هزینه های خود با ما تماس بگیرید – در حالت کلی کرایه حمل دریایی در این تاریخ به ازا هرتن بار (روی پالت) به شناص حدود 28 الی 30 دلار در نظر بگیرید.

 

توجه داشته باشید هزینه های گمرکی و بندری به صورت جداگانه بر اساس پکینگ لیست و اینویس به شما اعلام می کنیم.

خوشبختانه سلطان هیثم با صدور فرمان سلطنتی موافقتنامه همکاری حمل و نقل دریایی بین عمان و ایران را تصویب کرد، پس بزودی باید منتظر خبرهای خوبی در مسیر حمل و نقل مسیر ایران به عمان و بالعکس باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید