چهارده سال فعالیت در حوزه حمل بار به عمان | ارسال بار از شیراز به مسقط

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

چهارده سال فعالیت در حوزه حمل بار به عمان | ارسال بار از شیراز به مسقط

چرا ارسال بار خود به عمان را به آریامس بسپاریم؟

تخصص ما با 14 سال تجربه و تمرکز در حوزه لجستیک و حمل و نقل بویژه در کشور عمان، به ما این امکان را می دهد تا راه حلی را طراحی کنیم که نیازهای شما را در ارسال کالای خود از هرنقطه از دنیا به کشور عمان و یا از عمان به مقصد مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن و امن ترین سرویس محقق گردد.

حمل بار به عمان

 همراه: 09178841702  –  09197151097  تلفن: 07138238091

اگر قوانین گمرک عمان را نمی دانید دست نگه دارید xxx

آزادسازی کالا در هر کشوری طبق قوانین گمرکی همان کشور صورت میگیرد. حتما قبل از اقدام به ارسال کالای خود به بنادر عمان از قوانین و در صورت لزوم تهیه مجوزات ورود به عمان مطمئن شوید.

از کجا مطمئن شوم؟ کارشناسان شرکت بازرگانی آریامس اطلاعات مهمی درباره ترخیص کالای شما در اختیارتان قرار می دهند. می توانید برای استعلام هزینه های ترخیص و اطلاع از مجوزات مورد نیاز چه در گمرک ایران و چه در گمرک عمان با ما تماس بگیرید.

چه مدارکی برای ترخیص کالا در عمان مورد نیاز است؟ 

بارنامه یا BL –  بارنامه مهم ترین سند مالکیت کالاست که توسط آن موسسه یا کشتیرانی که وظیفه حمل و نقل کالا را دارد، صادر می شود، روی بارنامه مشخصات کالا مثل وزن ناخالص، تعرفه کالا، مشخصات گیرنده و فرستنده، آدرس و … درج می شود. هرگونه تغییر در محتوای بارنامه پس از صدور زمان و هزینه شما را صرف خواهد کرد.

پکینگ لیست(لیست کالا) و اینویس(فاکتور)

پکینگ لیست، لیستی است که کالا های موجود در محموله، وزن و تعداد اقلام به صورت جدول در آن قید شده است، نام فارسی پکینگ لیست صورت عدل بندی می باشد.

منظور از اینویس نیز فاکتور کالاست. در اینویس ارزش کلیه محصولات صادراتی نشان داده می شود.

مجوزات واردات –  برای ترخیص کالا در عمان(برای برخی کالاها) نیاز است تا مجوز واردات گرفته شود. مجوز واردات مجوزی است که زمان ورود کالا در گمرک از کالا بازدید و نمونه برداری می شود تا توسط اداره استاندارد تایید شود و در صورت دریافت تاییدیه این مجوز برای ترخیص کالا در عمان صادر گردد. (در بعضی موارد این مجوز باید با ارسال نمونه کالا اخذ شود)

دیدگاهتان را بنویسید