حمل کالا به عمان | مسیر مستقیم ارسال کالا به عمان بهتر است یا مسیر غیر مستقیم؟

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

حمل کالا به عمان | مسیر مستقیم ارسال کالا به عمان بهتر است یا مسیر غیر مستقیم؟

شرکت بازرگانی آریامَس، با 15 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و بالعکس، همراه با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما می باشد.

دفتر مرکزی ایران (شیراز)

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان (مسقط)

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

همانطور که قبلا اعلام کردیم از 30 خرداد ماه خط کشتیرانی مستقیم به کشور عمان(مسیر بندرعباس-صحار) راه اندازی شد. البته قبلا یعنی در سال 2016 تجربه استفاده از خط مستقیم کانتینری را داشته ایم اما بنا به دلایل تحریمی این خط جمع آوری شد و روش حمل کالا با استفاد از کانتینرهای 20 و 40 فوت تنها مسیر 10 روزه ی بندرعباس – جبل علی – صحار قرار گرفت.

** در مسیر غیر مستقیم کالای شما در طول مسیر از کانتینر تخلیه نمی شود – فقط کشتی عوض می شود.

در روش مستقیم و غیر مستقیم کالای ما چند روزه به بندر صحار می رسد؟

  • مدت زمان حمل دریایی مسیر مستقیم به عمان یک الی دو روز
  • مدت زمان حمل دریایی مسیر غیر مستقیم به عمان 10 الی 14 روز

کدام مسیر را انتخاب کنم؟ مسیر مسقیم یا غیر مستقیم؟

شاید فکر کنید با توضیحات ارائه شده جواب سوال واضح است و سوال بیهوده ای مطرح شده چرا که هر صادرکننده یا صاحب کالایی ترجیح میدهد محموله خود را هرچه سریعتر به مقصد برساند، اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گاهی اوقات خط کشتیرانی مستقیم باید منتظر تکمیل ظرفیت خود برای حرکت به سمت صحار باشد.

طبق تجربه قبلی (گاهی اوقات – توجه کنید که گاهی اوقات) اگر دو کانتینر همزمان در دوکشتی مسیر مستقیم و غیر مسقیم بارگیری می شدند، کانتینر مسیر غیر مستقیم کمی زودتر به بندر صحار می رسید. لذا پیشنهاد می کنیم زمان ETA و ETD را از متصدی حمل و نقل بپرسید.

با تمام توضیحات صادقانه ارائه شده بسیار خوشبینیم که لاین مستقیم کانتینری کمک شایانی به صادرکنندگان از نظر زمان و هزینه خواهد کرد و از تمامی دست اندردرکاران راه اندازی این خط سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید