حمل بار به عمان | آیا خط مستقیم کانتینری بین ایران و عمان وجود دارد؟

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

حمل بار به عمان | آیا خط مستقیم کانتینری بین ایران و عمان راه اندازی شده است؟

پاسخ : بله

همانطور که می دانید در سال های قبل خط مستقیم کشتیرانی بین ایران و عمان در مسیر بندرعباس به صحار وجود داشت اما پس از دوسال فعالیت به دلیل تحریم ها، مجبور به ارسال کانتینرها از بندرعباس به جبل علی و سپس به صحار شدیم که مدت زمان حمل را از یک روز به 14 روز افزایش داد.

اما حالا رئیس اتاق مشترک ایران-عمان از راه اندازی مجدد خط کشتیرانی بندر شهید رجایی-بندر صحار از ۳۰ خردادماه خبر داده است. او می گوید با راه اندازی این خط مبادلات تجاری با عمان با هزینه کمتری صورت می گیرد. حمل بار به عمان 

علاوه بر این خبر ایشان از افزایش ۱۴۵ درصدی حجم مبادلات ایران و عمان در دو ماه نخست امسال خبر داد و گفت: حجم مبادلات ایران و عمان در سال گذشته به یک میلیارد و ۳۳۶ میلیون دلار رسید.

او خاطر نشان کرد: در صورت تداوم این روند می‌توان به هدف ۱.۲ میلیارد دلاری در حجم صادرات و حجم مبادلات بالای دو میلیارد دلار دست پیدا کرد.وی افزود تمرکز ما بر ۶ محور دهمین برنامه پنج ساله عمان است. در این راستا برای افزایش صادرات باید بتوانیم کالاهای خود را از حیث قیمت و کیفیت به خوبی به تجار عمان معرفی کنیم. لازمه تحقق این امر پذیرش و اعزام هیات های تجاری بین دو کشور و همچنین حضور در نمایشگاه‌های تخصصی است.

 

شرکت بازرگانی آریامَس، با 14 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و بالعکس، همراه با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما می باشد.

دفتر مرکزی ایران (شیراز)

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان (مسقط)

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

دیدگاهتان را بنویسید