صادرات به عمان و مشاوره سرمایه گذاری

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

در ایران اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی، منجر به لزوم دسترسی به بازارهای خارجی شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور، بازار مصرف نسبتاً قابل توجهی در عمان وجود دارد.

مزیت ایران نسبت به کشورهای دیگر برای تجارت با عمان، مجاورت جغرافیایی و نیز دسترسی هر دو کشور به راه‌های ارتباط دریایی باعث می‌شود تا همکاری با این کشور افزایش یابد. همانطور که گفتیم از مهم‌ترین زمینه‌ها برای صادرات به عمان، خدمات فنی مهندسی و همچنین محصولات کشاورزی می‌باشد و این کشور در حال حاضر زمین‌های استفاده نشده دارد که در بخش کشاورزی فقط یک درصد تولید ناخالص ملی این کشور را تشکیل می دهد و همین امر فرصت مناسبی برای ایران پیش می‌آورد تا به صادرات خدمات فنی مهندسی و نیز محصولات کشاورزی در این کشور بپردازد.

واحد مشاوره سرمایه گذاری و صادرات آریامس آمادگی دارد تا با ارائه خدمات مشاوره ای مختلف ، شما را در تصمیم های سرمایه گذاری بویژه در کشور عمان همراهی و پشتیبانی نماید.

بازرگانان و تولیدکنندگان امروز باید نسبت به تمامی تغییراتی که در سطح قوانین صادرات کالا و واردات کالا و امور ترخیص کالا و تشریفات گمرکی بخصوص در کشور عمان به وجود می آید آگاهی داشته باشند. راهکارپیشنهادی توسط مدیران آریامس در خصوص مشاوره بازرگانی خارجی , مشاوره صادرات کالا  و مشاوره بازاریابی صادراتی در کشور عمان می باشد.

مزایای سرمایه‌گذاری در عمان

به واسطه موقعیت جغرافیایی مناسب این کشور، عمان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تجارت دریایی شناخته می‌شود. اقتصاد عمان به دلیل اکتشاف نفت به شدت بهبود یافته است و قیمت بالای نفت در سالهای اخیر کمک شایانی به بودجه مالی دولت عمان و ذخایر خارجی نموده است. با این حال در چند سال گذشته با تشویق‌های مالیاتی دولت در پی تنوع بخشیدن به اقتصاد و کاهش وابستگی و سرمایه گذاری بخش خارجی در کسب و کار برآمده است.

 پشتیبانی دولت برای توسعه کسب و کار جدید در عمان یکی از مهم‌ترین مزیت‌هاست.

پکیج مشاوره شرکت بازرگانی آریامس شامل موارد زیر است:

 • تحلیل بازار
 • مشاوره در امور گمرکی ایران و عملیات ترخیص کالا در کشور عمان
 • معرفی نمایشگاه های مرتبط جهت حضور موثر در آن ها و بخصوص نحوه ارائه و معرفی محصولات برای جذب مشتری در کشور عمان
 • اطلاعات از بازارهای جدید مانند آفریقا و همسایگان عمان و چگونگی صادرات محصولات به این کشورها
 • ارزش گذاری محصولات به نحوی که قابل رقابت از نظر قیمتی با محصولات با کیفیت مشابه باشد
 • اطلاعات اقتصادی و فرهنگی تاثیرگذار در فروش محصولات، بازارهای بالقوه و بالفعل، نوع قوانین و محدودیتهای تجاری با دیگر کشورها، تعرفه های گمرکی و نحوه تعاملات بانکی

 

شرکت بازرگانی آریامس همراه شما برای صادرات انواع کالا و حمل و ترخیص آن ها در کشور عمان آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

Comments

 • با سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم هزینه پکیج مشاوره شرکت حدودا چقدر است؟

  • سلام
   لطفا به واتساپ پیام بدید که تعرفه ها رو بفرستیم
   09178841702

دیدگاهتان را بنویسید