صادرات با استفاده از مدارک و اسناد کشور عمان | صادرات بار از ایران با مدارک کشور عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

صادرات با استفاده از مدارک و اسناد کشور عمان | صادرات بار از ایران با مدارک کشور عمان

شرایطی را تصور کنید که قصد صادرات کالای خود از ایران به یکی از کشورهای دنیا را دارید اما بنا به ملاحضاتی که برخی شرکت واردکننده دارند ممکن است از پذیرش کالای شما خودداری کنند. شما چه کاری انجام خواهید داد؟ آیا باتوجه به سود هنگفتی که از این معامله عایدتان می شود مجبور به عقب نشینی می شوید؟

شرکت بازرگانی آریامَس، با 16 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و بالعکس، همراه با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما می باشد.

دفتر مرکزی ایران (شیراز)

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان (مسقط)

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

در دنیای تجارت تقریبا بیشتر مشکلات دارای راه حل هستند. فقط کافی ست اصول صحیح و روش های استفاده از آن ها را آموخته باشید.

اگر واردکننده کالا ترجیح میدهد به جای ترخیص کالا با استفاده از مدارک شرکت های ایرانی، محموله را با اسناد سایر کشورها از جمله عمان ترخیص کند چه کاری انجام خواهید داد؟ آیا این روش از تجارت امکانپذیر است یا باید مجددا به دنبال واردکننده ای از کشور دیگری باشیم و از وقت و انرژی خود مجددا هزینه کنیم؟

راه حل آن را از شرکت های معتبر و با سابقه در سیستم گمرک عمان بخواهید. یکی از خدماتی که شرکت بازرگانی آریامَس در کشور عمان به صادرکنندگان ایرانی ارائه می دهد، صدور مدارک صادراتی کالای شما از جمله پکینگ لیست، اینویس، گواهی مبدا و یا سوئیچ بارنامه از کشور عمان است.

تهیه این مدارک از کشور عمان به ویژه درخواست گواهی مبدا از اتاق صنایع و بازرگانی عمان فرآیند ویژه ای دارد که تنها شرکت های باسابقه در این کشور عربی امکان ارائه آن را خواهند داشت. پس از این پس به جای نگرانی و دادن امتیازات خاص به مشتری خارجی تنها به دلیل داشتن مدارک ایرانی می توانید اطلاعات کالای خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا عملیات صدور مدارک از کشور عمان را آغاز کنند.

راه ارتباطی ما همینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید