ماشین دست دوم عمان | بزرگترین شرکت خودروهای دست دوم عمان و مکزیک ادغام شدند

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

ماشین دست دوم عمان | بزرگترین شرکت خودروهای دست دوم عمان و مکزیک ادغام شدند

نمایندگی آنلاین ماشین های دست دوم مکزیکی Kavak – با ارزش ترین استارت آپ آمریکای لاتین – با پلت فرم آنلاین خودروهای دارای مالکیت قبلی Carzaty مستقر در عمان ادغام شد.

کارلوس گارسیا اوتاتی، مدیرعامل جهانی این شرکت گفت که با ادغام، Kavak به عمان و امارات متحده عربی گسترش یافته و حضور خود را در کشورهای در حال ظهور تقویت کرده است. این شرکت به زودی فعالیت خود را در عربستان سعودی به عنوان بخشی از برنامه توسعه خود در شورای همکاری خلیج فارس آغاز خواهد کرد. کاواک قصد دارد طی دو سال آینده 130 میلیون دلار سرمایه گذاری کند تا بزرگترین عملیات خودروهای دست دوم را در منطقه خلیج فارس با بیش از 1000 کارمند و بزرگترین مراکز تعمیر خودرو در شورای همکاری خلیج فارس ایجاد کند.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که Kavak که در سال 2016 توسط اوتاری تأسیس شد، پلتفرم پیشرو در بازار مبتنی بر فناوری و داده برای خودروهای دست دوم با ارزش فعلی 8.7 میلیارد دلار است. پس از آغاز عملیات خود در ترکیه در جولای 2022 و اکنون شورای همکاری خلیج فارس، کاواک با حضور در ده کشور به یک بازیگر جهانی تبدیل شده است.

برای معاینات پزشکی عمان برای اخذ اقامت هزینه ای پرداخت نکنید | اخبار عمان

بهترین نرخ ارسال بار به عمان | معرفی شرکت حمل عمان

“کارزاتی” در پایان سال 2018 در عمان توسط حسن جعفر اللواتی، مشاور سابق مک‌کینزی و مروان چار فارغ‌التحصیل دانشکده بازرگانی هاروارد تأسیس شد. لواتی در مورد سفر اولیه کارزاتی و آینده باشرکت کاواک، گفت: “زمانی که کارزاتی را در عمان راه اندازی کردیم، در حال حل مشکل برای نیازهای فوری بازار بودیم که بتواند به بهترین شکل خواسته های مشتریان را برطرف کند.

با سرمایه گذاری دولت عمان، ما مجهز شدیم تا پایه های کسب و کار خود را به صورت محلی بسازیم و در امارات متحده عربی گسترش دهیم که به عنوان سکوی پرتاب ما عمل می کرد. همانطور که ما این فصل جدید را با همکاران خود در کاواک شروع می کنیم، هیجان زده هستیم که دانش بازار محلی خود را به کتاب بازی جهانی آنها بیاوریم.

چاار، مدیرعامل شرکت کاواک در جی سی سی، در مورد فرصت و ادغام بازار گفت: «استانداردهای کیفیت به بالاترین نقطه اختلاف در بازار جهانی خودروهای دست دوم تبدیل شده‌اند. مدل کاواک برای ایجاد ثبات و قابلیت اطمینان، صنعت را متحول کرده است تا مشتریان بتوانند در خودرویی که می‌خرند احساس اعتماد و اطمینان کنند. همچنین کاواک به مشتریان تا دو سال گارانتی ارائه می دهد و آرامش خاطر آنها را تضمین می کند. اوتاتی گفت که منطقه شورای همکاری خلیج فارس یک فرصت بزرگ برای کاواک است. “با تعهد ما به سرمایه گذاری 130 میلیون دلاری در شورای همکاری خلیج فارس طی دو سال آینده مشتاقیم که سطح جدیدی از تجربه مشتری و همچنین فرصت های شغلی فراوانی را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم.”

Comments

  • سایتتون محشرههههه

دیدگاهتان را بنویسید