بازرگانی آریامس امنیت حمل و نقل کالای شما را تضمین می کند

حمل زمینی کالا به اروپا تخصص ماست، ما با تمرکز بر شعار جلب رضایت مشتری به دنبال توسعه حوزه فعالیت های خود بوده ایم و آمادگی خود را جهت حمل محصولات صادراتی و وارداتی از ایران به کشور های اروپایی (ترکیه ،ایتالیا ،یونان ،آلمان ،اسلوانی ، اسپانیا و…) همچنین آسیای میانه و بالعکس را اعلام می داریم. این شرکت با دراختیار داشتن بیش از 50 دستگاه کامیون چادری ملکی و تحت پوشش ، حمل محصولات صادراتی و وارداتی شما را در حداقل زمان ممکن و مناسبترین قیمت ها و ارائه نرخ های مناسب بصورت کریری و فورواردری و متناسب با استانداردهای اروپا ، قرارداد بیمه CMR و قرارداد بیمه بارنامه بین المللی FBL ، سرویس های مناسب و مرتب کامیونی و پیشرفته ترین متدهای حمل ونقل بین المللی ارائه می نماید.

حمل زمینی راه حل مناسب و امن برای اکثر محمولات

 شیوه حمل زمینی کالا به اروپا به وسیله ی کامیون ها و تریلی های کفی و چادری در ناوگان زمینی یا حمل به وسیله ی ناوگان ریلی امری کاملا رایج و مرسوم است، سالیان سال است که عمده محمولات کشورمان از مبدا ترکیه و اروپا و کشور های CIS از این روش استفاده می کنند. از مزایای این روش عدم نیاز به تخلیه و بارگیری مجزا در بندر و یا تخلیه و بارگیری به وسیله ی جرثقیل های بندر و خطرات ناشی از طوفان و باران ها در حمل دریایی می باشد. البته در این روش حمل معمولا زمان بسیار کمتر از حمل دریایی خواهد بود. دسترسی برای حمل و نقل دریایی به همه نقاط مقدور نیست بسیار از کشور ها هیچ راهی به مرز های آبی ندارند و یا اگر هم دارند مسیر آبی مستلزم دور زدن دنیاست.

حمل زمینی کالا از ایران به اروپا

حمل زمینی کالا به اروپا | شرکت بازرگانی آریامس

12 سال تجربه تجارت تخصصی با کشور عمان ، ما را بر آن داشت تا حیطه خدمات خود را در زمینه بازرگانی، تا اخذ مجوزات لازم جهت شروع به کار در آن کشور را گسترش دهیم. 
این مجموعه در قالب فعالیت های بازرگانی برون مرزی خود توانسته است با بهره گیری از توانمندی و همکاری تولید کنندگان داخلی، خدماتی را در سطح بین المللی به مشتریان خود ارائه دهد تا بتواند در روند نوین اقتصاد جهانی راهی برای کسب درآمدهای ارزی به کشور بگشاید. باشد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه توسعه اقتصادی این مرزو بوم برداریم.

برخی از سوالات متداول مشتریان

 تیم مشاورین بازرگانی آریامس با بیش از 12 سال تجربه همواره پاسخوی شما عزیزان می باشند تا شما را در تصمیم گیری های تجاری به بهترین شیوه راهنمایی نمایند.

بله ، تمامی بارهایی که توسط آریامس حمل می شوند بیمه هستند.

بله، از هر نقطه ی ایران امکان بارگیری و تحویل محموله به هرنقطه از عمان را انجام میدهیم.

خیر متاسفانه ارسال خرده بار نداریم اما در این زمینه کارشناسان ما درباره نحوه انجام ارسال آن شما را راهنمایی میکنند.

بیمه حمل و نقل کالا بر اساس طریقه حمل، محدوده جغرافیایی و پوشش های بیمه ای تقسیم بندی میشود. بر اساس محدوده جغرافیایی : براین اساس، بیمه حمل و نقل کالا به داخلی، وارداتی، صادراتی و ترانزیت تقسیم می شود. براساس پوشش های بیمه ای : بیمه حمل و نقل کالا براساس پوشش های A , B ,C و Total Loss تقسیم بندی می شود.

بله، درباهر نحوه صحیح بسته بندی و ارتباط با شرکت معتبر بسته بندی شما را راهنمایی میکنیم.

بله، برای حموله های مواد غذایی علاوه بر ارائه اصل پکینگ لیست و اینویس نیاز به اصل گواهی بهداشت مورد تایید سفارت عمان نیز دارید.

بله، حواله های بانکی شما با نرخ لحظه محاسبه و در همان روز وجه آن به حساب بانکی تان واریز می گردد. یا اینکه اگر با پرداخت پول از حساب ایران به حساب مشتریان خارجی مشکل دارید، کل مبلغ از طریق حساب بانکی عمان با هر ارزی به حساب مشتری واریز خواهد شد.

بله، حواله های بانکی شما با نرخ لحظه محاسبه و در همان روز وجه آن به حساب بانکی تان واریز می گردد. یا اینکه اگر با پرداخت پول از حساب ایران به حساب مشتریان خارجی مشکل دارید، کل مبلغ از طریق حساب بانکی عمان با هر ارزی به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تعرفه مناسب

خدمات ما در امور بازرگانی یکی از قابل اطمینان ترین ، ایمن‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین‌ها می‌باشد، زیرا ما خدمات را با بهترین قیمت، پیشنهاد می‌کنیم.

تحویل سریع و آسان

با تکیه بر دانش و تجربه خود در امور گمرکی، در سریع ترین زمان ممکن کالای مشتریان را از گمرکات ترخیص و به ایشان تحویل می گردد، سرعت و دقت در امور گمرکی یکی دیگر از مشخصه های تیم آریامس می باشد.

خدمات آنلاین

شرکت بازرگانی آریامس، افتخار دارد که به صورت 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی ایمیل و کلیه شبکه های اجتماعی ، پاسخگوی مشتریان عزیز باشد. برای تماس تلفنی در ساعت کاری در خدمت شما هستیم.