ارسال بار از تهران به عمان | ارسال بار از شیراز به عمان | اصول بسته بندی مناسب

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

ارسال بار از تهران به عمان | ارسال بار از شیراز به عمان | اصول بسته بندی مناسب

ما در شرکت بازرگانی آریامَس، با 14 سال سابقه حمل تخصصی کالا از ایران به عمان و بالعکس، دارای سه شعبه در شیراز، تهران و مسقط، با ارائه خدمات صادرات مجدد از طریق عمان و امور گمرکی پاسخگوی کلیه نیازهای حمل و نقل و لجستیک شما هستیم.

اطلاعات تماس:

دفتر مرکزی: شیراز- قدوسی شرقی- شماره 229

تلفن: 07138238091 همراه: 09178841702  –  09197151097

دفتر عمان: مسقط، جنب گرند مال مسقط، ساختمان طلال ، طبقه دوم

تلفن: 0096891146937    آدرس پست الکترونیک  info@ariamas.com

ارسال بار از تهران به عمان و یا ارسال بار از شیراز به عمان

قبل از اقدام به صادرات کالای خود، از بسته بندی صحیح آن اطمینان حاصل کنید:
بسته­ بندی یکی از مهم ترین آیتم های هر نوع کالای صادراتی است که خود به تنهایی می تواند از بروز ضرر و زیان های هنگفت جلوگیری کند .

مسئولیت بسته بندی کالا به عهده چه کسی است؟

شخص صادرکننده، کالا را از شما تحویل می گیرد تا عملیات گمرکی را بر روی آن آغاز کند. لذا این صاحب کالاست که مسئولیت بسته بندی صحیح و بیمه محموله خود را بر عهده دارد. مگر اینکه طی قراردادی با شرکت بسته بندی و یا صادر کننده این مهم را به طور کامل به آن ها واگذار نماید. در غیر اینصورت معمولا هر آسیب به محموله متوجه شما خواهد بود.(مگر در موارد خاص)

 

نکته1: اگر بسته­ بندی در مسیر رسیدن به مقصد آسیب ببیند و صادر کننده(شرکت حمل و نقل) ثابت کند که حمل بار باعث این خرابی نشده است، در این حالت صاحب کالا مسئول هر نوع ضرر و زیان خواهد بود.

به غیر از این بسته بندی مناسب و شکیل هنگام تحویل کالا به مشتری در کشور مقصد یکی از اصول حفظ مشتری و حفظ بازار خواهد بود.

نکته2: بسته بندی صحیح باید حاوی دستورالعمل­ و سایر اطلاعات جمل و جابجایی باشد . برخی مواقع، مشتری از نحوه بسته بندی کالای صادراتی گله مند است به این دلیل که هیچ دستور العملی روی جعبه ­ها مبنی بر حفاظت از کالا ، حین فرآیند بسته ­بندی لحاظ نشده است

دیدگاهتان را بنویسید