ارسال بار به عمان | حمل بار به صلاله | روش حمل بار به صلاله عمان

منتشر شده توسط نویسنده سایت
دسته بندی

ارسال بار به عمان | حمل بار به صلاله | روش حمل بار به صلاله عمان

قصد ارسال بار خود به صلاله عمان، جنوبی ترین بندر در این کشور را دارید؟ پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ارسال بار از ایران به عمان یا از عمان به ایران از دو طریق دریایی و هوایی صورت میگیرد. روش حمل دریایی برای ارسال بار به عمان همیشه مقرون به صرفه تر از ارسال بار از طریق هواپیماست (البته بستگی به ماهیت کالا دارد).

برای این که بدانیم چطور میتوانیم کالای خود را به جنوب عمان (صلاله) ارسال کنیم باید در نظر بگیرید که ارسال بار از ایران به عمان از طریق چه بنادری امکان پذیر است و بهترن مسیر رسیدن به صلاله کدام است.

کلیه محموله های ارسالی از سمت ایران به عمان از طریق بندرعباس یا جاسک به بنادر عمان یعنی صحار، شناس یا السویق ارسال می شود. اگر کالای شما از طریق کانتینر و روی کشتی به عمان می رسد باید بدانید که تنها بندر کانتینری عمان (از سمت ایران) بندر صحار است و دو بندر دیگر تنها برای دریافت کالاهای فله در نظر گرفته شده اند.

صادرات بار از ایران با مدارک کشور عمان

فرض کنید که یک کانتینر 20 فوت سرامیک را باید به مشتری خود در صلاله ارسال کنید، برای این کار دو راه دارید:

روش اول: از مسیر دریایی بندرعباس – صحار استفاده کنید و کانتینر را در همان بندر صحار ترخیص/ترانزیت کنید و سپس با تریلی (زمینی) به صلاله عمان برسانید.

نکته: فاصله بین صحار تا صلاله 1106 کیلومتر است.

روش دوم: از مسیر بندرعباس – جبل علی – صلاله استفاده کنید. در این روش محموله شما همانند روش اول از کانتینر تخلیه نمی شود و فقط کشتی تعویض خواهد شد. اما در نظر بگیرید که مدت زمان حمل دریایی در این مسیر 20 روز خواهد بود.

سوالات بیشتری دارید، پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید