آدرس شرکت

شیراز، عفیف آباد

07136293812

شنبه تا پنجشنبه 8 الی 15

خدمــات شـرکـت بـازرگـانی آریـامَـس


شرکت بازرگانی آریامَس با بیش از ۱۸ سال تجربه در زمینه‌های مختلف بازرگانی، همواره در تلاش بوده تا با ارائه خدمات متنوع و باکیفیت، نیازهای مشتریان خود را به طور کامل برآورده کند. طیف وسیعی از خدمات شرکت بازرگانی آریامَس عبارتند از : واردات کالا، صادرات کالا، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، واردات ماشین آلات و… می باشد. شرکت بازرگانی آریامَس با ارائه خدمات متنوع و باکیفیت، در تلاش است تا به عنوان یک شریک تجاری قابل اعتماد، در کنار شما باشد.

خدمات ما


جهت مشـاوره و اطلاع از آخرین تعرفـه ها با ما در تمـاس باشیـد.

من سالهاست که با شرکت بازرگانی آریامَس در زمینه صادرات کالا همکاری می‌کنم. همیشه از خدمات این شرکت راضی بوده‌ام. کارکنان این شرکت بسیار متخصص و کارآمد هستند و به بهترین نحو به نیازهای مشتریان خود پاسخ می‌دهند.

علی صادق پور

علی صادق پور

من برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه صادرات کالا به شرکت بازرگانی آریامَس مراجعه کردم. مشاوران این شرکت بسیار متخصص و باتجربه بودند و به من در انتخاب بهترین روش صادرات کالا کمک کردند. من از خدمات این شرکت بسیار راضی هستم.

 احمد احمدزاده

احمد احمدزاده

من برای دریافت خدمات بازاریابی در بازارهای خارجی به شرکت بازرگانی آریامَس مراجعه کردم. این شرکت بازرگانی با ارائه خدمات بازاریابی تخصصی در بازارهای خارجی به من کمک کرد تا محصولات خود را به مشتریان جدید معرفی کنم و فروش خود را افزایش دهم. من از خدمات این شرکت بسیار راضی هستم و آن را به همه تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی توصیه می‌کنم.

علی ثنایی

علی ثنایی

به این صفحه امتیاز دهید