آدرس شرکت

تهران، نیاوران

۰۲۱-۲۶۱۵۸۹۳۲

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 17

مـــشـــاوره بـــازرگـــانـــی

تجربه از ما، سود برای شما

امروزه، بازار تجارت با رقابت شدید همراه است و اگر شرکت‌ها بخواهند محصولات و خدمات خود را وارد دنیای صادرات و واردات کنند، با چالش‌های متعددی روبه‌رو می‌شوند. از قوانین متعدد صادرات و واردات کشورهای متعدد گرفته تا قوانین گمرکی، انتخاب بازار هدف و مقابله با مشکلات ناشی از تحریم‌ها، همگی جزئی از این چالش‌هاست که باید در پروسه تجارت درنظر گرفته شوند.

مشاوره بازرگانی

چرا به دریافت مشاوره بازرگانی نیاز است؟

شرکت‌ها برای کاهش ریسک، افزایش فرصت‌ها و استفاده بهینه از پتانسیل‌های موجود در بازارهای بین‌المللی، به مشاوره‌های بازرگانی تخصصی روی می‌آورند. از طرفی، مشاورین متخصص، با برخورداری از دانش حرفه‌ای، رویکرد استراتژیک و عملیاتی و تجربه مفید، به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا بهترین تصمیمات را برای سرمایه گذاری، توسعه کسب‌وکار و افزایش سرمایه اتخاذ کنند.
فرایند تجارت می‌تواند پر از پیچیدگی باشد. این موضوع، مخصوصا برای کسب‌وکارهای جدید که به تازگی وارد بازار شده‌اند، می‌تواند دشواری‌های بیشتری داشته باشد. شناخت بازار هدف، فرایند واردات یا صادرات، انتخاب کالا، قوانین کشورهای مختلف، و امور مربوط به گمرک، همگی مواردی هستند که باید شناخت جامعی از آنها داشت. به طور ویژه، دریافت مشاوره بازرگانی در این موارد به شما کمک می‌کند.

مزایای دریافت مشاوره بازرگانی

export

راه‌کارهایی مناسب برای صادرات و واردات کالا

مشاوران بازرگانی با توجه به شناختی که از بازار کشورهای مختلف دارند، می‌توانند راهکارهایی جهت شناخت بازار، شناسایی نیازها در بازار هدف و توسعه بازار ارائه دهند.

افزایش بازده سرمایه‌گذاری

با رعایت اصول صحیح دنیای تجارت، و شناخت فرصت‌های موجود در بازار، تجار می‌توانند سرمایه خود را افزایش دهند.

ورود به موقع به بازار و کاهش ریسک

مشاوران بازرگانی، با بررسی و تحلیل هر بازار، می‌توانند ریسک تجاری را به حداقل رسانده و با تصمیم‌گیری‌های به موقع، بازارهای جدید را به مشتریان معرفی کنند.

خدمات مشاوره بازرگانی شرکت بازرگانی آریامَس

سرویس مشاوره بازرگانی شرکت بازرگانی آریامَس به دنبال پیشبرد تجارت و کسب‌وکار مشتریان خود در دنیای بین‌الملل است. هدف تیم مشاورین بازرگانی، تسهیل ارتباطات تجاری در سطح بین‌المللی است و در این راه با پیشنهاد بهترین راهکارها، سود مشتریان را افزایش و هزینه‌های آنها را به حداقل برساند.
اگر شخصی هستید که به تازگی می‌خواهید محصول خود را به بازارهای خارج از ایران صادر کنید، یا به دنبال استفاده از فرصت‌های خارجی هستید و می‌خواهید کالاهایی را وارد کنید، و حتی اگر نمی‌دانید چگونه از سرمایه خود برای سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس مشاوره بازرگانی آریامَس استفاده کنید.

خدمات مشاوره بازرگانی شرکت بازرگانی آریامَس از این قرار است

درخـــواســـت مـــشـــاوره

اگر فکر می‌کنید در هر یک از موارد گفته شده به مشاوره تخصصی بازرگانی نیاز دارید، اطلاعات خود را در فرم روبرو وارد کنید. کافیست سؤال، حیطه فعالیت و مشخصات خود را در فرم مشاوره نوشته تا متخصصین شرکت بازرگانی آریامَس با شما تماس برقرار کنند.

مشاوره
به این صفحه امتیاز دهید