صادرات و صادرات مجدد به عمان فرصتی بی نظیر در تجارت بین الملل

شرکت بازرگانی آریامس با چندین سال سابقه صادرات و واردات کالا به کشور عمان همچنین برخورداری از تیمی حرفه ای در کشور ایران و عمان ،آماده ارائه انواع خدمات به بازرگانان و تولید کنندگان عزیز می باشد. کلیه وارد کنندگان گرامی که با مشکل دریافت مواد اولیه مواجه شده اند می توانند با استفاده از صادرات و صادرات مجدد به عمان به هر تعداد کانتینر، بدون مشکل روال کار خود را مثل سابق ادامه دهند. جهت صادرات و واردات محصولات خود و همچنین شرایط همکاری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت آشنایی با برخی از خدمات بازرگانی آریامس در بخش صادرات به روی تصاویر زیر کلیک کنید

برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص

امکان دریافت کالا از سایر کشورها و ارسال آن به ایران

صادرات محصولات ایرانی به مقاصد مورد نظر

صادرات مجدد کالای شما از کشور عمان به سایر نقاط دنیا

امکان سنجی صادرات محصولات تولیدکنندگان بویژه در کشور عمان

صادرات و صادرات مجدد به عمان | شرکت بازرگانی آریامس

12 سال تجربه تجارت تخصصی با کشور عمان، ما را بر آن داشت تا حیطه خدمات خود را در زمینه بازرگانی، تا اخذ مجوزات لازم جهت شروع به کار در آن کشور را گسترش دهیم.
این مجموعه در قالب فعالیت های بازرگانی برون مرزی خود توانسته است با بهره گیری از توانمندی و همکاری تولید کنندگان داخلی، خدماتی را در سطح بین المللی به مشتریان خود ارائه دهد تا بتواند در روند نوین اقتصاد جهانی راهی برای کسب درآمدهای ارزی به کشور بگشاید. باشد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه توسعه اقتصادی این مرزو بوم برداریم.

برخی از سوالات متداول مشتریان

 تیم مشاورین بازرگانی آریامس با بیش از 12 سال تجربه همواره پاسخوی شما عزیزان می باشند تا شما را در تصمیم گیری های تجاری به بهترین شیوه راهنمایی نمایند.

بله ، تمامی بارهایی که توسط آریامس حمل می شوند بیمه هستند.

بله، از هر نقطه ی ایران امکان بارگیری و تحویل محموله به هرنقطه از عمان را انجام میدهیم.

خیر متاسفانه ارسال خرده بار نداریم اما در این زمینه کارشناسان ما درباره نحوه انجام ارسال آن شما را راهنمایی میکنند.

بیمه حمل و نقل کالا بر اساس طریقه حمل، محدوده جغرافیایی و پوشش های بیمه ای تقسیم بندی میشود. بر اساس محدوده جغرافیایی : براین اساس، بیمه حمل و نقل کالا به داخلی، وارداتی، صادراتی و ترانزیت تقسیم می شود. براساس پوشش های بیمه ای : بیمه حمل و نقل کالا براساس پوشش های A , B ,C و Total Loss تقسیم بندی می شود.

بله، درباره نحوه صحیح بسته بندی و ارتباط با شرکت معتبر بسته بندی، شما را راهنمایی میکنیم.

بله، برای محموله های مواد غذایی علاوه بر ارائه اصل پکینگ لیست و اینویس نیاز به اصل گواهی بهداشت مورد تایید سفارت عمان نیز دارید.

بله، حواله های بانکی شما با نرخ لحظه محاسبه و در همان روز وجه آن به حساب بانکی تان واریز می گردد، یا اینکه اگر با پرداخت پول از حساب ایران به حساب مشتریان خارجی مشکل دارید، کل مبلغ از طریق حساب بانکی عمان با هر ارزی به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تعرفه مناسب

خدمات ما در امور بازرگانی یکی از قابل اطمینان ترین ، ایمن‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین‌ها می‌باشد، زیرا ما خدمات را با بهترین قیمت، پیشنهاد می‌کنیم.

تحویل سریع و آسان

با تکیه بر دانش و تجربه خود در امور گمرکی، در سریع ترین زمان ممکن کالای مشتریان را از گمرکات ترخیص و به ایشان تحویل می گردد، سرعت و دقت در امور گمرکی یکی دیگر از مشخصه های تیم آریامس می باشد.

خدمات آنلاین

شرکت بازرگانی آریامس، افتخار دارد که به صورت 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی ایمیل و کلیه شبکه های اجتماعی ، پاسخگوی مشتریان عزیز باشد. برای تماس تلفنی در ساعت کاری در خدمت شما هستیم.