آدرس شرکت

شیراز، عفیف آباد

07136293812

شنبه تا پنجشنبه 8 الی 15

پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی ؛ ماشین آلات کت

پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی ؛ ماشین آلات کت

ماشین آلات کت به‌عنوان یکی از بهترین و پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی شناخته می‌شوند. این معروفیت نه تنها در ماشین‌آلات این برند، بلکه در قطعات و ابزارآلات آن نیز وجود دارد. این شرکت آمریکایی که در بخش‌های ساختمانی، معدنی و راهسازی فعال است، در سال 2018 به عنوان بزرگ‌ترین صنایع سنگین و تجهیزات ساخت و ساز شناخته شد.

شرکت کاترپیلار در سال ۱۹۲۵ توسط بنجامین هولت و از ادغام شرکت تراکتورسازی سی.ال. بست با شرکت هولت، تأسیس گردید.

لیست ماشین آلات راهسازی و معدنی کاترپیلار یا همان کت، به قدرت، دوام، ساخت نوآورانه و محصولات گسترده شهرت دارند. در این مقاله لیست بهترین ماشین آلات راهسازی و معدنی برند کاترپیلار را آماده کرده‌ایم. البته این لیست، از پرکاربردترین‌های این صنعت و مدل‌های آنها تشکیل شده است.

 

پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی: کت

زمانی که از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی صحبت می‌کنیم، کاترپیلارهای بزرگ زرد، یکی از آن بهترین ماشین آلات راهسازی و معدنی است که به ذهن می‌آید. ماشین آلات سنگین کاترپیلار تنوع بسیار گسترده‌ای دارند که از بیل مکانیکی های کوچک گرفته تا بولدوزرهای 100 تونی را شامل می‌شوند و برای تمامی مصارف کاربرد دارند.

این تجهیزات و ماشین آلات معدنی و راهسازی از تراکتور گرفته تا بیل‌های هیدرولیکی، بکهو لودر، گریدر، دامپتراک، لودر، موتورهای دیزلی و گازی تا ماشین آلات کشاورزی را پوشش می‌دهند. درواقع حوزه تخصص کاترپیلار در صنایع راهسازی، معدن، جنگل‌داری، انرژی، ترابری و جابه‌جایی مواد است و جالب است که بدانید، بولدوزرهای کاترپیلار در جنگ جهانی اول نقش مهمی ایفا کردند. چندی پیش در خصوص واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی بخشنامه‌ای هم از سمت وزارت صمت صادر شده است که به واردات این ماشین آلات پرکاربرد کمک می‌کند.

در این قسمت با معرفی مختصر تعدادی از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی کاترپیلار، دیدی جامع از محصولات این شرکت و کاربرد آنها پیدا خواهید کرد. این ماشین‌آلات از این قرارند:

بولدوزر

بیل مکانیکی

لودر چرخی

لودر لغزنده یا Skidsteers

بیل مکانیکی معدن

 

بولدوزر

بولدوزرها که یکی از ماشین آلات سنگین پرکاربرد در معدن هستند، برای پاک‌سازی و گریدینگ طراحی شده‌اند و می‌توانند حجم بالایی از مواد مثل خاک و باقی‌مانده مواد ساختمانی را جابه‌جا کنند. 4 دسته بولدوزر کاترپیلار وجود دارد که بر اساس اندازه‌های کوچک، متوسط، بزرگ، و مناسب دفن ضایعات تقسیم‌بندی می‌شوند. برای مثال برخی از این بولدوزرها از این قرارند:

بولدوزر سایز کوچک کاترپیلار مدل Cat C3.6 با 80 اسب بخار

 

 

بولدوزر سایز متوسط کاترپیلار مدل Cat C4.4 با 130 اسب بخار

 

 

بولدوزر سایز بزرگ کاترپیلار مدل Cat C27 با 602 اسب بخار

 

 

بولدوزر چرخی کاترپیلار مدل Cat C32B با 907 اسب بخار

 

 

بیل مکانیکی

یکی از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی بیل مکانیکی است. بیل مکانیکی ها عموماً برای حفاری و گودبرداری طراحی شده‌اند، اما در موارد دیگری مثل دریل، تخریب، اجرای شمع‌کوبی و غیره نیز کاربرد دارد. قطعاتی که کاترپیلار برای اتصال به بیل مکانیکی ها تهیه کرده چنان گسترده هستند که می‌توانند یک بیل مکانیکی همه‌کاره ارائه دهند. بیل مکانیکی های کاترپیلار، همچون بولدوزرها در 4 سایز خیلی کوچک (1-10 تن)، کوچک، (11-18 تن)، متوسط (20-35 تن)، و بزرگ (36-90 تن) دسته‌بندی می‌شوند.

کاترپیلار که یکی از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی محسوب می‌شود، و در حال حاضر این شرکت 40 نمونه بیل مکانیکی تولید می‌کند. اما جالب اینجاست که بسیاری از مصرف‌کنندگان همچنان از مدل‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند و آنها را ترجیح می‌دهند. در میان این ماشین آلات راهسازی و معدنی محبوب، برخی از بیل مکانیکی ها از این قرارند:

بیل مکانیکی سایز مینی مدل 308 CR با قدرت حفر 183 اینچ که یکی از پرطرفدارترین مدل‌هاست.

 

 

بیل مکانیکی سایز کوچک مدل 317 با قدرت حفر 21 فوت

 

 

بیل مکانیکی سایز متوسط مدل 330 – TIER 4 / STAGE V با قدرت حفر 24 فوت

 

بیل مکانیکی سایز بزرگ مدل 340 LONG REACH با قدرت حفر 43 فوت

 

بیل مکانیکی چرخی مدل M318

 

 

لودر چرخی

پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی و ساختمانی بعدی لودر چرخی هستند. این ماشین‌ها می‌توانند به‌راحتی از خاک تا ضایعات را حمل کنند. لودرهای چرخی از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی و ساختمانی است. لودرهای چرخی کاترپیلار در 4 دسته کامپکت، کوچک، متوسط و بزرگ دسته‌بندی می‌شوند.

زمانی که صحبت از پرکاربردترین ماشین آلات می‌شود،  لودرهای چرخی کت 930k در سایز کوچک و 950GC در سایز متوسط، جزو محبوب‌ها محسوب می‌شوند.

لودر چرخی کت سایز کوچک مدل 930k

 

 

لودر چرخی کت سایز متوسط مدل 950GC

 

 

لودر چرخی کت سایز بزرگ مدل 990K

 

 

لودر چرخی کامپکت کت مدل 908 با 74 اسب بخار

 

 

لودر لغزنده یا Skidsteers

همچون بیل مکانیکی ها، Skidsteer ها هم جزو پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی و ساختمانی هستند. این ماشین آلات همچون لودرهای چرخی کوچک طراحی شده‌اند و برای فعالیت‌های حفر کردن در بخش‌های کشاورزی، راهسازی، ساختمانی و غیره استفاده می‌شوند.

از سری Skidsteer های محبوب و پرکاربرد کاترپیلار، مدل‌های 299D3 و 259D3 هستند. این ماشین‌آلات 22 نمونه ابزار مختلف دارند که می‌توان روی آنها نصب کرد. از جمله: چنگال، مته حفاری، چکش هیدرولیک، چنگک، علف زن و… .

لودر لغزنده یا Skidsteers مدل 299D3 با 98 اسب بخار

 

 

لودر لغزنده یا Skidsteers مدل 259D3 با 74 اسب بخار

 

 

بیل مکانیکی معدن

بیل مکانیکی های هیدرولیک معدن کاترپیلار از آن دسته ماشین آلات سنگین پرکاربرد در معدن هستند که سخت‌ترین سنگ‌ها و جنس‌های مختلف را حفر می‌کنند. یکی از نمونه‌های پرطرفدار ماشین آلات معدنی، بیل مکانیکی هیدرولیکی معدنی مدل 6060 با قدرت 3015 اسب بخار است.

 

 

پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی و خریدی مطمئن

شرکت ماشین آلات راهسازی و معدنی کاترپیلار که یک برند آمریکایی است، جزو بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت‌های ماشین آلات دنیاست. از بزرگ‌ترین پروژه‌های ساخت و ساز و معدنی گرفته تا امور ساده، این ماشین آلات نشان داده‌اند که می‌توانند نیاز مشتریان خود را برطرف کنند. در این مقاله 5 نمونه از پرکاربردترین ماشین آلات راهسازی و معدنی یعنی بولدوزر، بیل مکانیکی، لودر چرخی، لودر لغزنده یا Skidsteers، و بیل مکانیکی معدن و مدل‌های پرکاربرد آن را معرفی کردیم. برای سفارش قطعات و ماشین آلات این برند، با کارشناسان بازرگانی آریامس تماس برقرار کنید تا شما را در انتخاب و خرید بهینه و به‌صرفه این محصولات یاری کنند.

پکیج کامل واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی کارکرده و نو آریامس ازاین‌قرار است:

اخذ مجوز واردات و ترخیص ماشین آلات

شناسایی بهترین تأمین‌کنندگان و فروشندگان جهت خرید با بهترین قیمت

گزارش هزینه‌ها به صورت مرحله به مرحله به خریدار

ارائه کاتالوگ جهت بررسی‌های فنی و تکنیکال

اخذ پروفرما و انعقاد قرارداد

انجام فرایندهای مالی طبق قرارداد به‌صورت مرحله‌ای

اخذ گواهی بازرسی

حمل سریع و ایمن

انجام فرایندهای گمرکی و ترخیص کالا

خدمات پس از فروش در قالب تأمبن قطعات تا مدت مشخص

برای ثبت سفارش و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09178841702

09197151099

 

 

 

 

به این صفحه امتیاز دهید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات


آخرین مقالات


تجارت با عربستان
تجارت با عربستان
7 خرداد
پرسودترین کالاها برای صادرات به عمان
پرسودترین کالاها برای صادرات به عمان
5 خرداد
نحوه صادرات کالا به عمان و قوانین تجارت با عمان
نحوه صادرات کالا به عمان و قوانین تجارت با عمان
2 خرداد
واردات شمع خودرو
واردات شمع خودرو
31 اردیبهشت
راهنمای گام به گام انتخاب کالای مناسب برای واردات
راهنمای گام به گام انتخاب کالای مناسب برای واردات
29 اردیبهشت
پر سودترین کالای وارداتی از دبی
پر سودترین کالای وارداتی از دبی
26 اردیبهشت